
Alle foto’s (1)
Camping 't Zinkviooltje
Fantastisch
Bekijk 3 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
J.G.Th. Roumen
Aan de buitenkant van het gezellige toeristische Epen ligt op loopafstand (2 km) deze lieflijke glooiende camping met prachtige vergezichten. U bent van harte welkom om hier te genieten van de rust en de natuur. Bij de recreatieruimte staan bakken met bloemen en kruiden waar u van mag knippen voor het bereiden van de maaltijd.
Algemene informatie
Beoordelingen (3)
Fantastisch
Score uit 3 beoordelingen.
Sanitair
8,7
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,7
Kindvriendelijkheid
7,5
Sportfaciliteiten
7,7
Eten en drinken
8,5
Omgeving
9,0
Erg mooie en goed verzorgde camping in een prachtige omgeving. Uitstekend verwarmd sanitair. Op zaterdag kun je mee-eten op de camping. Gezellige sfeer, vriendelijke eigenaren. Fietsverhuur op de camping.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving
Erg leuke camping met vriendelijke eigenaren. Prima schoon sanitair en een prachtige omgeving. ideaal voor wandelaars en bikers. Leuke sfeer, heel gemoedelijk en gastvrij. Hier komen we zeker nog terug!
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Camping ligt midden in het Limburgse vijfsterren heuvellandschap direct aan de Geul (strandje aan de Geul!) en aan wandelroutes (o.a. Tergrachtervoetpad). Uitstekende sanitaire voorzieningen, ook voor winterkamperen. Camping is hele jaar geopend en er is het hele jaar door fiets- en scooterverhuur (alle soorten fietsen en scooters van zelf fietsen tot elektrisch, en voor tour, race- en mountainbike fietsers). Bovendien is de ligging van Epen op 2 km van de camping een plek om jaarlijks naast de Amstel Gold race diverse andere fiets- en toerfiets evenementen te bekijken of aan deel te nemen. De camping heeft een taverne en terras waar gedurende het seizoen de nodige drankjes, snacks en etentjes worden geserveerd. Echt een aanrader. Wij zijn er verschillende malen in verscheidene periodes door het jaar geweest.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving