
Alle foto’s (5)
Umbria Camp
Fantastisch
Bekijk 5 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.E.C.M. Diepstraten
Prachtige nieuwe camping, wat hoog gelegen, dus een pittige klim, maar goed te doen. Heerlijke, rustige camping in een historisch bos met botanisch park. De oude limoenfabriek, op de grens van de camping en het park, is verbouwd tot een prachtig restaurant waar je heerlijk kunt eten. Ook heeft de camping een prachtig zwembad.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
3.3 ha
Hoogte
400 m
Toerplaatsen
69 (0–0 m²)
Camperplaatsen
10
Richtprijs 1
€ 53,00
Richtprijs 2
€ 71,00
CIN-nummer
IT054013B101030473
CIR-nummer
054013B101030473
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (5)
Fantastisch
Score uit 5 beoordelingen.
Sanitair
8,4
Personeel
8,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,6
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,3
Zwembad
8,8
Eten en drinken
8,6
Omgeving
9,0
Dit is zo'n plek die je eigenlijk geheim wilt houden! Zeer groene camping in bosrijke parkachtige omgeving. Wij hadden een zeer grote plaats met prachtig uitzicht (zonsopkomst!) over het dal. Fijne Italiaanse sfeer, leuk barretje waar ook brood en verse producten verkrijgbaar zijn. Mooi en fijn zwembad met veel ruimte eromheen. Kleine sanitairgebouw volstaat, maar is eenvoudig. Sanitairgebouw boven is beter. Het restaurant naast de camping is een aanrader. Iedereen is erg behulpzaam en vriendelijk. Bij bar en receptie wordt goed Engels gesproken (maar men is ook geduldig met toeristen die het Italiaans willen oefenen
Sanitair
7,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Een prachtige, ruim opgezette camping. Met heel vriendelijk personeel. Uitstekend (waarvan een deel nieuw) sanitair. Een leuke koffiebar waar we iedere ochtend onze cappuccino dronken. Het restaurant is erg gezellig, met heerlijke gerechten. Een mooi zwembad, waarvan de buurtbewoners ook gebruik kunnen maken. Elke kampeerplek heeft zijn eigen watertappunt. Al met al: van harte aanbevolen!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
Hele leuke camping, nieuw sanitair heel Italiaans
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
we waren eind april op deze camping. de weg er naar toe is behoorlijk klimmen. alles nog gesloten. we hebben het nr van de camping gebeld en een aardige dame vertelde ons waar de sleutel van het hek lag zodat we het terrein op konden. we konden de plek kiezen die we wilden. later kwam ze ff kijken en inschrijven. we stonden er helemaal alleen. sanitair op zich netjes maar werd niet schoon gemaakt. zeker in het seizoen een fijne camping zo te zien. terrasvormig. WiFi redelijk. zwembad en restaurant wel beoordeeld, maar deze waren gesloten. zag er wel goed uit
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
8,0