Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Markushof

6.1

Normaal

Bekijk 2 beoordelingen

Rustige camping

Mooi zwembad

Tussen de wijngaarden en bergen

Veel wandel- en fietsroutes

In het dorpje Ora in het Italiaanse Zuid-Tirol ligt de idyllische camping Markushof. De camping is rustig en wordt omgeven door veel groen en wijngaarden. Ook heb je prachtig uitzicht op de omringende bergen. Houd je van de natuur en ben je wandel- of fietsfanaat? Dan is dit de ideale vakantieplek. Camping Markushof richt zich op vijftigplussers. De camping is niet geschikt voor kinderen onder de 16 jaar.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. W.J.M.L.  Laeven

Inspecteur

Dhr. W.J.M.L. Laeven

Rustige achter het Hotel Markushof gelegen camping voor volwassenen. Mooi sanitair en een verwarmd openluchtzwembad. Door de ligging in het dorp zijn restaurants en winkels om de hoek. Er zijn prima wandel- en fietsmogelijkheden in de omgeving. De gastenkaart voor gratis ov is inclusief.

Algemene informatie

alt

Campingketen

Camping Südtirol


Openingsdata

Geopend vanaf 07 april t/m 25 oktober

Nu gesloten


Gebied

1 ha

Hoogte

250 m

Toerplaatsen

56 (80–120 m²)

Richtprijs 1

€ 58,00

Richtprijs 2

€ 68,00

CIN-nummer

IT021060B1BS9NB6GR


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (2)

6.1

Normaal

Score uit 2 beoordelingen.

Sanitair

7,5

Personeel

5,8

Prijs-kwaliteitverhouding

5,0

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

6,3

Eten en drinken

4,5

Omgeving

9,0

6.2
Smid
Paren
Verblijfsperiode: August 2024

Camping in een stadje met terrasjes en eetgelegenheden. Wat fijn was want restaurant op de camping dicht!Redelijk wat ‘ ouder’ publiek.sanitair prima en schoon,in een kelder. Doordat het hotel dicht was ruimte bij het zwembad. Anders zou het veel te druk zijn. Wij hadden een vreselijke plaats tussen het hotel en een naast gelegen gebouw. Geen mooi uitzicht dus. Eigenaresse zakelijk en kortaf. Bij afrekenen geen vraag hoe we het gehad hebben of goede reis gewenst. Voor ons niet weer

Sanitair

8,0

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

5,5

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk