Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Ripari di Giobbe

6.9

Gemiddeld

Bekijk 3 beoordelingen

Kleinschalige camping

Prachtige vergezichten over zee

Heerlijk restaurant aan de baai

Nationaal Park op 1 uur rijden

Camping Ripari di Giobbe is een kleinschalige camping aan de oostkust van de bergachtige Abruzzen. Met zijn kleine strand, gelegen tussen de rotsen, en de prachtige vergezichten over de Middellandse Zee, is deze terrassencamping ideaal voor liefhebbers van een vakantie aan zee. Hier vind je geen massatoerisme, maar de gemoedelijkheid van een afgelegen camping. De Abruzzen is met zijn vier nationale parken en grote verscheidenheid aan flora en fauna een paradijs voor wandelaars en natuurliefhebbers.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

J.A. Hegge

Inspecteur

J.A. Hegge

Mooi boven op de rots gelegen terrassencamping met overal prachtig zicht op zee. Ligt aan een eigen baai met fijn grindstrand. Vanaf de camping worden excursies georganiseerd: per fiets langs de Via Verde dei Trabocchi en met de kajak op zee.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 18 mei t/m 15 september

Nu gesloten


Gebied

5.4 ha

Hoogte

51 m

Toerplaatsen

70 (30–60 m²)

Huuraccommodaties

44

Richtprijs 1

€ 40,00

Richtprijs 2

€ 57,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (3)

6.9

Gemiddeld

Score uit 3 beoordelingen.

Sanitair

6,3

Personeel

8,3

Prijs-kwaliteitverhouding

6,8

Kindvriendelijkheid

9,0

Entertainment

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

8,5

Eten en drinken

7,0

6.8
Andre Dalmulder
Paren
Verblijfsperiode: August 2024

Camping is mooi gelegen en heeft een fijn kiezelstrand met faciliteiten (ligbedjes en restaurant). De tentplekken liggen op terrassen met veel schaduw. Douche is prima: warm water, zonder muntjes. Voor de rest laat het sanitair echt te wensen over: weinig voor zo een grote camping en matig schoon. Dit was voor ons de reden om na twee nachten te vertrekken. Ook geen winkeltje voor kleine boodschappen.

Sanitair

5,5

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk