
Alle foto’s (1)
Belleek Park Car. & Camp.
Belleek Park Car. & Camp. is een camping in Ballina, Connacht. De camping heeft plaatsen met afbakening, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten, appartementen en bungalows/chalets. De camping beschikt over een sportterrein.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr J.A. Lange
Eenvoudige, mooie en goed onderhouden. Dichtbij ligt het leuke plaatsje Ballina. Wandelen dichtbij de camping in het bos en langs de rivier. Zeer goede wateren voor vliegvissen op zalm en forel. In laagseizoen bij verblijf van tenminste 3 nachten 3,- euro korting per nacht. In het hoogseizoen 7 nachten is 6 nachten. Wifi gratis met codewoord (te vragen bij de receptie).
Algemene informatie
Openingsdata
Geopend vanaf 01 maart t/m 31 oktober
Nu gesloten
Gebied
4 ha
Hoogte
34 m
Toerplaatsen
68 (40–80 m²)
Vaste jaarplaatsen
14
Huuraccommodaties
6
Richtprijs 1
€ 38,00
Richtprijs 2
€ 44,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee