Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping la Rochette Onlycamp

17
7.5

Gemiddeld

Bekijk 123 beoordelingen

Heerlijk rustig gelegen camping

Ideaal voor de sportievelingen

Veel gras en schaduwplewkken

Recentelijk vernieuwd sanitair

Zonnen naast het zwembad met rondom zicht op de groene bergen? Dat kan op de rustig gelegen Camping La Rochette. Het terrein ligt op duizend meter hoogte, midden in de Franse Alpen, met gunstig gelegen uitvalswegen naar de dalen rondom. Je medekampeerders zijn net als jij overwegend sportieve natuurliefhebbers: bergbeklimmen, raften of zweefvliegen staan hoog op het verlanglijstje. Of volg een kajakcursus! In de omgeving kun je waanzinnig mooie wandelingen maken, vaak in gezelschap van de vele marmotten die in dit gebied leven.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. F. de Nie

Inspecteur

Dhr. F. de Nie

Rustige, familiale camping op wandelafstand van Guillestre en aan de poort van het natuurreservaat Queyras. Zowel voor sportievelingen als voor mensen die rust zoeken en bij een stadje willen verblijven. Het verwarmde zwembad is van de gemeente en is gratis voor campinggasten.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 17 april t/m 13 september

Nu gesloten


Gebied

4.4 ha

Hoogte

1000 m

Toerplaatsen

115 (70–130 m²)

Huuraccommodaties

12

Richtprijs 1

€ 30,32

Richtprijs 2

€ 36,32


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (123)

7.5

Gemiddeld

Score uit 123 beoordelingen.

Sanitair

7,8

Personeel

8,9

Prijs-kwaliteitverhouding

8,2

Kindvriendelijkheid

7,6

Entertainment

4,5

Sportfaciliteiten

7,2

Zwembad

6,9

Eten en drinken

6,8

Omgeving

9,5

7.9
Gijs Breeman
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: July 2025

Fijn verblijf op een no-nonsense camping, relatief grote plekken voor het uitzoeken (al zijn ze niet allemaal even groot en soms oneffen). Boomrijke camping, dus ook veel schaduwplekken beschikbaar. Mooi zwembad (entree inbegrepen) midden op de camping, al is het omheind en van de lokale gemeente. Sanitair best op orde. Broodjes kun je bestellen in de receptie. Echt een barretje of gezellig centraal punt is er helaas niet (maar als je daar geen behoefte aan hebt, ook prima).

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

7,0

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,0

Omgeving

9,0

7.1
Christiaan Hogenhuis
Alleengaand
Verblijfsperiode: July 2024

Ruim een week op deze camping gestaan met een kleine tent. Heerlijk rustig (afgezien van de hoofdweg de Queyras in die vlak langs de camping loopt), prima terrein met veel gras en grote bomen voor een mooie combinatie van zon en schaduw, prima sanitair (deels vrij nieuw, deels wat verouderd), een zeer toegankelijke, vriendelijke en behulpzame beheerder (die naast Frans ook uitstekend Engels spreekt) en een uitstekend uitgangspunt om de Queyras te verkennen in dagtochten. Er zijn ook campings meer in de Queyras zelf, maar die liggen dan wat verder van voorzieningen en meer op hoogte (en daardoor ls avonds en ls nachts kouder). De camping ligt op loopafstand van het plaatsje Guillestre, wat een aardige plek is om wat rond te kijken, een terrasje te pakken of te eten, met op maandag altijd een grote regiomarkt.

Sanitair

7,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Entertainment

4,5

Zwembad

7,0

Eten en drinken

5,5

Omgeving

9,0

10
Angelique B
Verblijfsperiode: August 2023

Het is daar altijd heerlijk weer een en prachtige omgeving. Op de camping zeer vriendelijk en behulpzaam.

Je moet altijd brood bestellen, als je dat vergeet heb je niks en moet je er om naar t dorp.

Personeel

10,0

Omgeving

10,0

Bron: CTOUTVERT

10
G.R.G K
Gezinnen met kinderen van 12 tot 18 jaar
Verblijfsperiode: August 2023

Camping omgeven door bergen .daardoor kan t s avonds flink afkoelen (overdag 30 gr en s nachts afkoelen tot 7 graden) Sanitair eenvoudig en schoon ,wordt paar keer per dag schoon gemaakt. Wc papier zelf meenemen! Zwembad aangrenzend ( kosten 3,50 per dag) Na bestelling brood s morgens op te halen op de camping. Het pittoresk stadje op 10 a 15 min lopen. Supermarkt ook dichtbij 5 min rijden ! Eenvoudige aardige camping .

Flinke afkoeling s avonds ! Koud hebben s nachts in de tent! Los lopende kippen.

Personeel

10,0

Omgeving

10,0

Bron: CTOUTVERT

10
Marije B
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: July 2023

Mensen op de camping en het verblijf

Soms mochten de toiletten iets schoner.

Personeel

10,0

Omgeving

10,0

Bron: CTOUTVERT

Previous
1
2
3
4
5
...
9
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk