
Alle foto’s (1)
Camping La Plénitude
Camping La Plénitude is een camping in Capvern, Hautes-Pyrénées, gelegen in het bos en aan een rivier/beek. Deze terrassencamping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van tenten, stacaravans, trekkershutten en bungalows/chalets.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. F. Willemse
Je verblijft op een kleinschalige, verzorgde terrassencamping met familiale sfeer op een overzichtelijk terrein met modern sanitair. Perfect gelegen dicht bij de kuuroorden, die bereikbaar zijn met gratis pendelbus.
Algemene informatie
Openingsdata
Geopend vanaf 18 april t/m 24 oktober
Nu gesloten
Gebied
1.5 ha
Hoogte
514 m
Toerplaatsen
17 (80–110 m²)
Camperplaatsen
18
Huuraccommodaties
18
Richtprijs 1
€ 24,60
Richtprijs 2
€ 35,60
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee