
Alle foto’s (1)
Camping du Plan d'Eau
Normaal
Bekijk 3 beoordelingen
Boomrijke terrassencamping
Naast rivier de Garonne
Zwembad en peuterbad met fontein
Animatie in het hoogseizoen
Camping du Plan d'Eau ligt in het buitengebied van het dorp Rieux-Volvestre, grofweg tussen Toulouse en de Spaanse grens. De naam van de camping (‘plan d’eau’) verwijst naar het Franse woord voor ‘waterlichaam’. In dit geval de rivier de Garonne, die naast de camping stroomt. Hier wordt veel gevaren met allerlei bootjes. Je kunt ook je handdoek uitspreiden op het grasveld op de oever en rustig genieten van de bedrijvigheid op het water. Met zo’n veertig staanplaatsen en bijna dertig huuraccommodaties heeft deze boomrijke terrassencamping voor ieder wat wils.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.W.G. Ploeger
Terrassencamping onder de bomen met uitzicht op de rivier. Het onderste gedeelte is bestemd voor tenten. Het volledige seizoen overdekt zwembad en in juli/augustus buitenzwembad. Sanitair van de camping is zeer verzorgd. Naast de camping ligt een camping-car-parc.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
3 ha
Hoogte
220 m
Toerplaatsen
36 (80–140 m²)
Camperplaatsen
12
Huuraccommodaties
25
Richtprijs 1
€ 25,00
Richtprijs 2
€ 35,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (3)
Normaal
Score uit 3 beoordelingen.
Sanitair
6,3
Personeel
6,3
Prijs-kwaliteitverhouding
7,5
Kindvriendelijkheid
5,8
Entertainment
5,8
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
4,5
Omgeving
9,0
De camping is goed, met normale grootte staanplaatsen. Afwaswater is goed en douches ook. De plek waar de chemisch toilet geleegd wordt laat te wensen over: het is een plat betonnen plaat met een stalen kruis waar alles achter blijft hangen en dat is niet fijn. Ga eens bij andere campings kijken hoe het daar ingericht is. De bemensing van de receptie is jong en dat is te merken aan de aanpak van zaken die niet echt dagelijkse kost zijn. Er liep een jonge dame rond die mensen lastig valt en vraagt om geld. Ik heb dat gemeld bij de receptie en er is niets aan gedaan. Het antwoord hier op was (aan iemand anders die er naar vroeg en zich niet veilig voelde): ik weet niet hoe ze er uit ziet en dus kan ik er niets aan doen. Mij is niets meer gevraagd. Ga eens op zaterdag naar Sarlat-de-Canéda, een stad in de buurt. Hier is een leuke en drukke markt. En op hemelvaartsdag is er bijna nergens wat te doen, behalve in deze stad, markt met allerlei streekproducten etc. en muziek en gezelligheid: doen! Ik heb de activiteiten voor kinderen, entertainment en sport, zwembad laag beoordeeld omdat we hier geen gebruik van gemaakt hebben. Dit is vast goed.
Sanitair
5,5
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
4,5
Entertainment
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
4,5
Omgeving
9,0