Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping La Sousta

21
8.1

Fantastisch

Bekijk 32 beoordelingen

Aan de oever van rivier de Gardon

Zwemmen in zwembad en rivier

Peuterbad en waterspeeltuin

Restaurant met gezellig terras

Tussen Avignon en Nîmes, op loopafstand van de beroemde Pont du Gard, ligt Camping La Sousta. Deze viersterrencamping nabij Remoulins is aangelegd in het bos op de oever van de rivier de Gardon. De vele faciliteiten op deze familiecamping staan garant voor een comfortabele en afwisselende vakantie voor het hele gezin. Camping La Sousta heeft een mooi buitenzwembad, maar ook in de rivier de Gardon kun je heerlijk zwemmen.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

E.A.J. Verhoeven

Inspecteur

E.A.J. Verhoeven

Camping in een bosrijke omgeving, aan de oever van de Gardon met een eigen keienstrandje. Op loopafstand van de Pont du Gard en Remoulins. Op de camping is er een zwembad en een waterspeelplein voor de kinderen.

Algemene informatie




Beoordelingen (32)

8.1

Fantastisch

Score uit 32 beoordelingen.

Sanitair

8,0

Personeel

8,2

Prijs-kwaliteitverhouding

8,3

Kindvriendelijkheid

8,4

Entertainment

7,5

Sportfaciliteiten

7,9

Zwembad

8,2

Eten en drinken

8,0

Omgeving

8,8

9
Joke Kras
Paren
Verblijfsperiode: October 2025

heerlijke camping aan het water. mooie plekken tussen de bomen. je loopt binnen een paar minuten naar het mooiste aquaduct! remoulin op loopafstand 2,5 km. leuke wandelingen vanaf de camping.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

6.3
Danielle
Paren
Verblijfsperiode: October 2025

Voor 1 nacht is het te doen. Volgens de site zou het een luxe camping zijn. Was dat even een tegenvaller toen we aankwamen. Sanitair is erg verouderd, de afvoer van de wasbakken gaat via een pijp naar een afvoergoot. Met een beetje geluk heb je je voeten onder de spetters zitten… Water in de douche is eerst even aangenaam, dan ineens zo heet dat je huid er bijna afschroeit en daarna blijft t lauw. Bij de toiletten hangt de wc borstel gewoon aan de muur en drupt het water etc. lekker op de grond.. Personeel vrij ongeïnteresseerd bij de receptie. Ik het restaurant daarentegen zijn ze super vriendelijk en erg gezellig! Eten was dikke prima. Volgend jaar rijden we wel iets verder door…

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Eten en drinken

Omgeving

8.4
Peter Roof
Senioren
Verblijfsperiode: August 2025

Leuke natuurcamping. Sanitair oud, wat gedateerd. Veel in/uit reizend verkeer. Zwemgelegenheden UITSTEKEND. Mooie natuur/ bezienswaardigheden. Personeel vriendelijk/ behulpzaam. Water intake, voor ouderen wat ver weg. Disco iedere avond, (te dichtbij en erg) hard, er werd erg vals gezongen. Wel een fijn verblijf geweest.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Entertainment

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

7.8
Dick Spuij
Senioren
Verblijfsperiode: September 2024

Fijne, zeer ruime camping op een enorm bebost terrein, waar het lijkt of je overal in de natuur kunt kamperen. Op loopafstand van Pont du Gard en vele uitvalsmogelijkheden, w.o. De Camarque / Mont Ventoux enz/. De Gardon stroomt langs de camping.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Entertainment

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

9
Peter rijpkema
Senioren
Verblijfsperiode: May 2024

Heerlijk onder bomen maar met ruimte voor een zonnetje. Leuke natuurcamping met niet de vast omlijnde campeerplekken. Leuke omgeving zeker een mooi uitstapje naar Nimes doen met zijn arena waan je in het hard van Rome leuke plaats met terrasjes winkels en overdekte dag markt

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Entertainment

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

Previous
1
2
3
4
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk