Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping La Grenouille

21
8

Fantastisch

Bekijk 11 beoordelingen

Camping La Grenouille is een camping in Goudargues, Gard, gelegen aan een rivier/beek. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van caravans, stacaravans en bungalows/chalets.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. A.  Zwartepoorte

Inspecteur

Dhr. A. Zwartepoorte

Erg rustige, mooi gelegen camping aan de Cèze op 100m van winkels en horeca van het gezellige Provencaalse dorp Goudargues. Geschikt voor wie van een rustige vakantie houdt en een typisch zuidelijk sfeertje.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 27 maart t/m 11 oktober

Nu gesloten


Gebied

1.2 ha

Hoogte

76 m

Toerplaatsen

37 (60–90 m²)

Huuraccommodaties

11

Richtprijs 1

€ 39,00

Richtprijs 2

€ 53,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (11)

8

Fantastisch

Score uit 11 beoordelingen.

Sanitair

8,2

Personeel

8,5

Prijs-kwaliteitverhouding

8,2

Kindvriendelijkheid

8,1

Sportfaciliteiten

7,4

Zwembad

7,6

Eten en drinken

7,1

Omgeving

8,8

6.7
Janne
Paren
Verblijfsperiode: May 2024

Mooie ligging, vlak bij super gezellig dorpje met alle mogelijke voorzieningen. Sanitair zou iets vaker gepoetst mogen worden. Park/camping is beetje aan serieus onderhoud toe: dode takken bomen snoeien, ongelijke plaatsen (kuilen, bulten,…) maken het wat moeilijker voor de tent (zeker met regenweer). Nieuwe eigenaars moesten nog wat inwerken: dus voorlopig geen snackbar en ik denk ook geen zwembad, dat was beetje onduidelijk. Wel vriendelijke mensen.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Zwembad

4,5

Eten en drinken

4,5

Omgeving

9,0

6.6
vGr
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

Van 24 juni tot 1 juli 2023 verbleven wij met 2 personen in een caravan in deze camping. Van te voren hadden we aangegeven dat wij een caravan wilde reserveren op een rustige plek met de balkonzijde op het zuid-westen met vrij uitzicht zodat we konden genieten van de avondzon. Dat zou allemaal goed komen. Bij aankomst bleken we een zwaar door bomen beschutte caravan te krijgen, direct tegenover de receptie, naast het sanitair en naast een soort kinderspeelhonk en daar weer naast een cafe met zwembad. Vooral de sanitairruimte gaf veel lawaai. Toen wij dat direct opmerkten bij Delpine de eigenaresse reageerde ze korzelig en wuifde onze bezwaren weg. Er was ook geen andere caravan voorhanden. Mevrouw Delphine is een aardige dame maar als je wat kritische vragen stel negeert ze die en raakt ze geirriteerd en wat bozig. Het was niet anders., we moesten het ermee doen.Toen we vertrokken controleerde ze alles en met veel misbaar vond ze een in haar ogen niet goed afgewassen vork en een niet schoon glas. We keken ernaar en konden niets vuils ontdekken. Al met al toch een behoorlijke tegenvaller voor een caravan waar je behoorlijk voor moet betalen. Dus ik waarschuw een ieder om van te voren duidelijke afspraken te maken, die hadden wij gemaakt, die zij dan vervolgens ook duidelijk bevestigt. Anders kom je naast het sanitair terecht. Voor de rest is het een mooie camping die het moet hebben van de ligging, direct in een prachtig dorpje.

Sanitair

7,0

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Zwembad

7,0

Eten en drinken

5,5

Omgeving

8,0

8.4
Fred De Groot
Paren
Verblijfsperiode: April 2023

echte stadscamping hou je van uitgaan en winkeltjes kijken een aanrader plekken niet ruim hou rekening met markt de weg is dan afgesloten naar de camping en volg dan de route achterom de kerk uiterst vriendelijke dame receptie.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Zwembad

8,0

7.9
Gijs vdB
Senioren
Verblijfsperiode: September 2022

Mooie camping met zeer vriendelijke eigenaren. Klein qua oppervlakte, 50 plaatsen, de poort uit en je bent in het fantastische stadje met zeer veel horeca gelegenheden.

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,0

8.9
Elly Maasland
Senioren
Verblijfsperiode: July 2022

Een heerlijke camping, midden in Goedargues. Gemoedelijke sfeer en een gezellig plaatsje

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Zwembad

9,0

Eten en drinken

8,0

Omgeving

9,0

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk