Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping d'Uchizy

21
6.5

Normaal

Bekijk 9 beoordelingen

Camping d'Uchizy is een camping in Uchizy, Saône-et-Loire, gelegen aan een rivier/beek. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

M. Jaeger

Inspecteur

M. Jaeger

Rustige camping gelegen langs de oever van de Saône met schaduwrijke plaatsen, zwembad en restaurant. Prima visgelegenheid. Langs de Saône is de fietsroute " Voie Bleue".

Algemene informatie




Beoordelingen (9)

6.5

Normaal

Score uit 9 beoordelingen.

Sanitair

6,1

Personeel

7,1

Prijs-kwaliteitverhouding

6,7

Kindvriendelijkheid

6,1

Sportfaciliteiten

6,1

Zwembad

6,8

Eten en drinken

6,4

Omgeving

7,1

8.3
Henricus Spijkers
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: July 2024

leuke camping op mooi terrein en met heel mooi uitzicht schoon sanitair, iets gedateerd maar wel met warm water en erg schoon. ruime en rustige plaatsen en grappig restaurantje met echte pizza oven elke ochtend verse croissants en baguettes leuk voor doorreis of voor een paar dagen.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

5.4
Horsten
Senioren
Verblijfsperiode: June 2024

Helaas kun je hier niet met pinpas betalen ook niet als je gaat eten in het restaurant.gras erg hoog en niet gemaaid.sanitair oudbollig.wij komen hier niet meer terug.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

4.8
Catharina
Senioren
Verblijfsperiode: September 2023

Deze camping moet het hebben van zijn uitzicht over de Saone, maar dan heb je t ook gehad. Zeer smerig en sterk verouderd sanitair zwart van de vliegen. Slechts 2 toiletten voor dames, 2 voor heren, maar die worden ook gebruikt door de restaurantbezoekers. Het terrein zit vol gaten en kuilen. Door het veel te hoge gras zijn die niet altijd te zien met gevolg dat onze caravan in een kuil kwam vast te zitten. Ook als je s\'nachts over het onverlichte terrein loopt moet je oppassen dat je niet in een kuil trapt met alle gevolgen vandien.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Zwembad

Omgeving

7.3
Maria
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

Leuke, echt Franse camping, prachtige ligging aan de Saône. Sanitair is gedateerd, maar wel heel schoon. We komen er al jaren voor een paar nachten op doorreis naar het zuiden.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

5
Carla
Senioren
Verblijfsperiode: May 2022

Wij waren er in mei en vonden de staanplaats aan de oever van de Saône prachtig, maar werden gek van de pluizen van de bomen die als sneeuw op de grond lagen. Het zwembad konden we niet in zwemmen omdat hij nog helemaal kapot was vanwege de overstroming hoorden wij. Mijn ACSI kaart kon wel in het water gelegen hebben en onze naam etc stond er niet meer op en was verkreukeld. Werd hem mij zo in de handen geduwd zonder verontschuldiging. Ik zag het pas , dat er niets meer opstond op de volgende camping, toen we erop attend werden gebracht. Dit was mijn eigendom en er was slordig mee omgegaan, want ik moest hem inleveren. Op deze camping komen wij niet meer!

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Zwembad

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat