Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping du Pont d'Abense

21
7.4

Gemiddeld

Bekijk 7 beoordelingen

Gelegen aan de rivier de Saison

Mooie plek voor natuurliefhebbers

Zwemmen en vissen in de Saison

Uitstekende wandelgebieden

In Frans-Baskenland, aan de rivier de Saison en aan de voet van de Pyreneeën, ligt camping Du Pont d’Abense: een kleinschalige camping met karakter. Door de ouderwetse aanblik heen schemert de liefde waarmee de eigenares haar groene kampeerterrein verzorgt. Natuurliefhebbers vinden hier een heerlijk plekje, waar je kunt zwemmen en vissen in de rivier en waar je de wandelroutes voor het uitkiezen hebt. Bezoek de Kakuetta-watervallen en wandel over de voetgangersbrug bij de Gorges d’Holtzarté.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr O.E.M.G.  Timmermans-Gijsbers

Inspecteur

Mevr O.E.M.G. Timmermans-Gijsbers

Gemoedelijke camping in het hart van Frans Baskenland met veel verschillende soorten vogels en bloemen en waar je naar hartenlust kunt vissen op forel. Vele excursiemogelijkheden binnen 15 km van de camping. Mooie omgeving, je kunt er prachtige wandelingen maken. Eenvoudig sanitair.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 06 maart t/m 15 november

Nu gesloten


Gebied

1.5 ha

Hoogte

220 m

Toerplaatsen

26 (90–100 m²)

Vaste jaarplaatsen

7

Camperplaatsen

17

Huuraccommodaties

7

Richtprijs 1

€ 30,00

Richtprijs 2

€ 38,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (7)

7.4

Gemiddeld

Score uit 7 beoordelingen.

Sanitair

6,6

Personeel

7,9

Prijs-kwaliteitverhouding

7,4

Kindvriendelijkheid

7,6

Sportfaciliteiten

6,8

Omgeving

8,4

5.3
Marc Merchier
Paren
Verblijfsperiode: June 2025

Mooie schaduwrijke staanplaatsen, maar het sanitair was echt erbarmelijke en vies en vuil. Dat het oud en versleten is deert mij niet maar zoiets vuil hebben we nog nooit meegemaakt Wat jammer want het is een mooie locatie

Sanitair

4,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Omgeving

8,0

7.1
Harm Bodewes
Paren
Verblijfsperiode: May 2022

Leuke kleine camping. Nog heel rustig in mei. Mooi uitgangspunt voor wandelingen en fietstochten met onze elektrische fietsen. Eigenaresse probeert het zo te sturen dat iedereen privacy heeft door kampeerders te spreiden over de camping. Ons spreekt dat aan.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

5,5

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk