Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Les Maritimes

Zwemparadijs

Atlantische Oceaan op 2 km

Surflessen bij de surfschool

Fietsen vanaf de camping

In het Franse departement Landes, op slechts twee kilometer van de Atlantische Oceaan ligt camping Les Maritimes. Je kampeert in een groene, natuurlijke omgeving waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor wandelaars en fietsers. Op de camping is een zwembad, surfbar en restaurant waar je terecht kunt voor een uitgebreide maaltijd. Liever zelf koken? Op de camping is een Casino supermarkt waar je je inkopen kunt doen.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. B.  Sabbe

Inspecteur

Dhr. B. Sabbe

Camping in een pijnbomenbos gelegen en op korte afstand van de kust met zijn eindeloze stranden. Mooie aanplantingen tussen het tennisveld en de receptie. Aan de ingang van de camping is er een winkel en een restaurant. 2 mooie zwembaden aanwezig, overdekt en openlucht! Camping goed onderhouden, in juni al redelijk wat animo, maar in hoogseizoen wordt dat nog veel beter!

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 05 april t/m 28 september

Nu gesloten


Gebied

7 ha

Toerplaatsen

20 (60–60 m²)

Camperplaatsen

32

Huuraccommodaties

151

Richtprijs 1

€ 54,70

Richtprijs 2

€ 68,70


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk