
Alle foto’s (5)
Heide-Camp Schlaitz
Fantastisch
Bekijk 2 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
L.C.M. Buijssen
Mooie, rustig gelegen en schone camping aan een meer. Prachtig uitgangspunt voor fiets- en wandelroutes en stedenbezoeken zoals Leipzig, Halle, Oranienbaum en Lutherstadt Wittenberg. Camping is ook geschikt voor groepen.
Algemene informatie
Beoordelingen (2)
Fantastisch
Score uit 2 beoordelingen.
Sanitair
8,0
Personeel
7,3
Prijs-kwaliteitverhouding
7,5
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
7,0
Camping met zeer ruime plaatsen. Vlakbij meer. Wij stonden er om Dessau ( Bauhaus) en Wittenberg ( Luther) te bezoeken. ( beiden half uur rijden). prima sanitair. In het weekend was het restaurant open, verder elke dag snackbar.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Als je aankomt geeft het een beetje vervallen indruk. Zo zien de sanitair gebouwen er ook uit, maar ze zijn wel erg schoon. Geen afgebakende plaatsen, maar je kan wel vrij staan. Om het meer kan je fietsen en in het dorp zit restaurant waar je lekker kan eten. Ongeveer 45 minuten rijden naar Leipzig. In naburige plaatsen heb je supermarkten.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Omgeving