Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Heide-Camp Schlaitz

27
7.6

Fantastisch

Bekijk 3 beoordelingen

Heide-Camp Schlaitz is een camping in Schlaitz, Saksen-Anhalt, gelegen in het bos en aan een meer/recreatieplas. De camping heeft plaatsen met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten en bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. W.B. de Vries

Inspecteur

Dhr. W.B. de Vries

Mooie, rustig gelegen en schone camping aan een meer. Prachtig uitgangspunt voor fiets- en wandelroutes en stedenbezoeken zoals Leipzig, Halle, Oranienbaum en Lutherstadt Wittenberg. Camping is ook geschikt voor groepen.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu open


Gebied

12 ha

Hoogte

100 m

Toerplaatsen

130 (110–170 m²)

Vaste jaarplaatsen

80

Huuraccommodaties

16

Richtprijs 1

€ 36,00

Richtprijs 2

€ 41,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (3)

7.6

Fantastisch

Score uit 3 beoordelingen.

Sanitair

7,2

Personeel

7,2

Prijs-kwaliteitverhouding

7,3

Kindvriendelijkheid

7,3

Sportfaciliteiten

8,0

Eten en drinken

9,0

Omgeving

7,0

6.4
Regine Steegh-Dielen
Paren
Verblijfsperiode: September 2025

Een speels op gras ingerichte camping. Doordeweeks rustig, in het weekend gezellig druk. Grote plaatsen zodat er altijd wel ergens zon/schaduw is. Wifi is alleen beschikbaar op het terras. Er is een Imbiss aanwezig, maar daar hing een sterke geur van oud frituurvet; wij hebben er daarom niet gegeten. Er ligt een meer maar dat is vanuit de camping niet zichtbaar. Er werd niet gezwommen. Het sanitair is in orde, al is er wel een constante onfrisse lucht aanwezig. De Dauercamper staan boven op het terrein en geven geen overlast. Zowel Wittenberg als Leipzig zijn zeker een bezoek waard.

Sanitair

5,5

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

5,5

Omgeving

7,0

8.7
Jan Kettelerij
Senioren
Verblijfsperiode: June 2025

Camping met zeer ruime plaatsen. Vlakbij meer. Wij stonden er om Dessau ( Bauhaus) en Wittenberg ( Luther) te bezoeken. ( beiden half uur rijden). prima sanitair. In het weekend was het restaurant open, verder elke dag snackbar.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

8,0

Eten en drinken

9,0

6.6
Andre Schuurman
Senioren
Verblijfsperiode: June 2024

Als je aankomt geeft het een beetje vervallen indruk. Zo zien de sanitair gebouwen er ook uit, maar ze zijn wel erg schoon. Geen afgebakende plaatsen, maar je kan wel vrij staan. Om het meer kan je fietsen en in het dorp zit restaurant waar je lekker kan eten. Ongeveer 45 minuten rijden naar Leipzig. In naburige plaatsen heb je supermarkten.

Sanitair

7,0

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Omgeving

7,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk