Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Alter Bahnhof

25
7.6

Fantastisch

Bekijk 9 beoordelingen

Camping Alter Bahnhof is een camping in Langsur, Rijnland-Palts, gelegen in het bos en aan een rivier/beek. De camping heeft plaatsen met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. De camping beschikt over een speeltuin.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. G.H.A.  Asbreuk

Inspecteur

Dhr. G.H.A. Asbreuk

De camping ligt op de grens van Luxemburg en Duitsland aan de oever van de Sauer. Deze rivier biedt mogelijkheden voor vissen en kanovaren. De omgeving kent erg mooie fietspaden. Kiosk met diverse basisbenodigdheden. Gemoedelijke sfeer.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 maart t/m 15 oktober

Nu gesloten


Gebied

4 ha

Hoogte

149 m

Toerplaatsen

53 (80–200 m²)

Vaste jaarplaatsen

80

Camperplaatsen

8

Richtprijs 1

€ 34,50

Richtprijs 2

€ 40,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (9)

7.6

Fantastisch

Score uit 9 beoordelingen.

Sanitair

8,0

Personeel

8,8

Prijs-kwaliteitverhouding

8,6

Kindvriendelijkheid

7,7

Entertainment

4,5

Sportfaciliteiten

6,9

Eten en drinken

7,8

Omgeving

9,0

7.7
Harry Elfring
Paren
Verblijfsperiode: August 2025

Zeer nette camping,mooie grote staan plaatsen. vriendelijk beheerders echt paar. Er zijn zeer mooie fietsroutes en allemaal mooie fietspaden.

Sanitair

7,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

7,0

8.4
Rolf Eerdhuijsen
Gezinnen met kinderen van verschillende leeftijden
Verblijfsperiode: July 2025

Leuke.Schone.rustige. kleinschalige camping met zeer vriendelijke eigenaren.geweldige plaatsen mooi sanitair

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

8,0

Omgeving

9,0

8.3
C.Kroon
Senioren
Verblijfsperiode: September 2023

Vriendelijke en behulpzame eigenaren. Prima plaats op het terrein, mooi gras. Schoon sanitair, broodjesservice. Aanrader: bestel rustig een of meerdere pizza's, geleverd en gebracht door Da Capris, uit het nabijgelegen dorp, werkelijk TOP kwaliteit!...voor de camping.......ruim voldoende!...

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Omgeving

9,0

8.8
Gerda van Kuijk
Paren
Verblijfsperiode: May 2023

heel leuke camping direct aan de rivier. heel vriendelijke eigenaren van de camping. wij kwamen hier voor de recensie van iemand dat er veel dieren zaten. inderdaad het ijsvogeltje mogen zien. sanitair was eenvoudig maar schoon. omdat ik niet goed naar beneden kon mocht ik gelijk gebruik maken van het invalide sanitair. voor mijn man was het geen probleem om een keer per dag de trap op te gaan voor de douche.

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Sportfaciliteiten

9,0

Eten en drinken

9,0

8.3
Jan Oskam
Paren
Verblijfsperiode: August 2022

Komt men aan op deze camping, loop je het risico teleurgesteld te raken. Op de hogere delen van deze camping staan de vaste verblijven en die zien er veelal matig onderhouden uit. Krijg je een plek aan de rivier, of in de twee rijen daarboven, dan is het daar prima vertoeven. De grootste troef van deze camping is de omgeving (zeker aan de Luxemburgse kant!) en zijn de mogelijkheden: Echternach, Trier, fietsen langs de Sure en verderop langs de Moezel, gratis openbaar vervoer in Luxemburg, wandelen; we hebben ons geen moment verveeld. Voor een douche moesten we een klimmetje maken naar boven; wij vonden dat ramp noch voordeel. Het restaurant lokte ons niet aan. We parkeerden de auto meestentijds op de parkeerplaats en daar houden wij van! Geen auto bij de tent. We hebben al met al een positieve herinnering aan ons verblijf op deze camping.

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Omgeving

9,0

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk