Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Waldbad

6.2

Normaal

Bekijk 7 beoordelingen

Camping Waldbad is een camping in Keulen, Noordrijn-Westfalen, gelegen in het bos. De camping heeft plaatsen met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van caravans, stacaravans en appartementen. De camping beschikt over een speeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

I. Torn

Inspecteur

I. Torn

Kleine camping buiten Keulen in een groot bos. Toeristenplekken liggen aan de linkerkant, vaste plekken aan de rechterkant. Naast de camping is een restaurant en een mooi bosbad met grote glijbaan, een leuk kinderbadje en grote ligweide. Voor gasten van de camping is het mogelijk om 1x per dag met 50% korting toegang te krijgen tot het bosbad.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu gesloten


Gebied

3.2 ha

Toerplaatsen

46 (100–100 m²)

Vaste jaarplaatsen

55

Huuraccommodaties

3

Richtprijs 1

€ 36,00

Richtprijs 2

€ 49,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (7)

6.2

Normaal

Score uit 7 beoordelingen.

Sanitair

6,5

Personeel

6,3

Prijs-kwaliteitverhouding

4,9

Kindvriendelijkheid

6,6

Sportfaciliteiten

5,4

Zwembad

6,3

Eten en drinken

5,7

Omgeving

8,0

5.9
René
Senioren
Verblijfsperiode: March 2025

Receptioniste was voor de telefoon wel vriendelijk en hielp bij aankomst goed. De keuken was gesloten i.v.m. een mankement. Waar dan af te wassen? In de toilet ruimtes? Vreemd. Moet niet kunnen. Het plein voor de sanitair ruimtes zag er rommelig uit. Er stonden verschillende dingen, zoals een graafmachine en een cement molen. De wifi was zeer matig. Wel goed bij de receptie. Maar daar ga je buiten niet zitten in deze tijd van het jaar. Uiteindelijk is de camping te duur voor wat je krijgt. Wat betreft de wifi en het gesloten zijn van de keuken had men dat ons moeten mededelen.

Sanitair

5,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

7,0

Omgeving

7,0

8.7
Richard Catoire
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

Voor wedstrijd zwemmers een ideal bad met een lengte van bijna 100 meter.Geweldig om hier te trainen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

9,0

Zwembad

9,0

Eten en drinken

9,0

Omgeving

9,0

5.6
Louise Westerbaan
Paren
Verblijfsperiode: June 2023

Dame van de receptie is erg vriendelijk en werkt hard. Helaas is deze goede ontvangst door \"de chef\" om zeep geholpen. Onze chihuahua liep onder onze luifel een beetje te drentelen. Vervolgens werden we onaangenaam aangesproken door \"de chef\" dat de hond vast moest. We zeiden dit te gaan doen, echter nog geen 3 minuten later kwam hij weer met dezelfde mededeling en daarbovenop nog even de dreiging dat we anders konden opdonderen. Vervolgens liep hij weg en maakte nog even een respectloos gebaar met z\'n hand. Wat de vriendelijke dame opbouwt word door hem helaas om zeep geholpen. De prijs is aan de hoge kant en er zijn geen faciliteiten. Bovendien is er geen restaurant op de camping, echter wel er naast. Voor ons 1x en nooit meer.

Sanitair

7,0

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

4,5

Eten en drinken

4,5

4.5
Hielke de Jong
Paren
Verblijfsperiode: June 2023

Wij belden de camping of er plaats was. We kregen een enorme boer aan de telefoon. snauwde me af, zei iets van, dat hij het niet kon verstaan en gooide de hoorn erop. Dus niet op de camping geweest.

Sanitair

4,5

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

4,5

Eten en drinken

4,5

4.5
Jeroen Koning
Paren
Verblijfsperiode: October 2022

Bij aankomst de geur van bakken/frituren uit het nabijgelegen restaurant op de hele camping. \'s Ochtends geen warm water in de douches. Dit gemeld bij de beheerder, die overigens nauwelijks Duits spreekt. Deze haalt z\'n schouders op en zegt dat hij er niets aan kan doen. Eens maar nooit weer!

Sanitair

4,5

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Eten en drinken

4,5

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk