Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Campingplatz Mardorf GmbH

27
5.9

Normaal

Bekijk 12 beoordelingen

Campingplatz Mardorf GmbH is een camping in Neustadt am Rübenberge, Nedersaksen, gelegen in het bos en aan een meer/recreatieplas. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van caravans.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. A.T.  Eickelmann

Inspecteur

Dhr. A.T. Eickelmann

Watersportcamping aan het Steinhudermeer. Goede fiets- en wandelmogelijkheden. Prima sanitair. Op een apart terrein kunnen jeugdgroepen kamperen.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu open


Gebied

4.2 ha

Hoogte

55 m

Toerplaatsen

150 (70–110 m²)

Vaste jaarplaatsen

100

Camperplaatsen

15

Huuraccommodaties

8

Richtprijs 1

€ 43,50

Richtprijs 2

€ 54,50


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (12)

5.9

Normaal

Score uit 12 beoordelingen.

Sanitair

5,5

Personeel

6,7

Prijs-kwaliteitverhouding

5,2

Kindvriendelijkheid

5,4

Sportfaciliteiten

5,3

Eten en drinken

5,8

Omgeving

7,7

5.4
Eef
Senioren
Verblijfsperiode: July 2024

Zeer gedateerde camping. Sanitair is matig en het stinkt er behoorlijk vanwege de slechte ventilatie. Camping is veel te duur voor wat men te bieden heeft

Sanitair

4,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Omgeving

7,0

7.7
Avion Eizenga
Senioren
Verblijfsperiode: May 2022

Het is een wat rommelige camping, en wat verder op de camping veel vaste plaatsen met hier en daar wat vrije plaatsen. Voorin, meteen na de receptie, zijn de tijdelijke plaatsen. Wij stonden vooraan,meteen na het hoofdgebouw/receptie, dat was fijn, daardoor hadden we ook internet in de caravan. Er mag hier en daar wel wat vernieuwd worden. Het sanitairgebouw ziet er prima uit, nieuw. De beheerder is vriendelijk. Men zit hier aan het meer, met een fietspad er tussen. Het is een prachtig meer en geeft veel gezellige drukte. Er zijn veel restaurantjes en terrasjes.

Sanitair

7,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

8,0

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk