
Alle foto’s (1)
Grönegau - Park Ludwigsee
Fantastisch
Bekijk 2 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr J.P. Schoonenberg-van Hartingsveldt
Mooi gelegen camping aan groot meer. De toeristenplaatsen bevinden zich in het voorste gedeelte van de camping. Aan de rand van het meer is een mooi veld voor tentkampeerders. In zomer weekenden is het bij de speeltuin en het meer gezellig druk, maar 's avonds keert de rust weer.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
25 ha
Hoogte
67 m
Toerplaatsen
80 (70–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
500
Camperplaatsen
10
Huuraccommodaties
3
Richtprijs 1
€ 34,00
Richtprijs 2
€ 42,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (2)
Fantastisch
Score uit 2 beoordelingen.
Sanitair
8,5
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,5
Sportfaciliteiten
6,8
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
Een hele rustige camping waar caravans en campers door elkaar staan. Het sanitair is schoon en goed. Voor het douchen moet wel extra worden betaald door gebruik te maken van een pasje dat bij aankomst kan worden aangeschaft.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
4,5