Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Carpe Diem

7.7

Fantastisch

Bekijk 10 beoordelingen

Rustige camping in de natuur

Gemoedelijke, gastvrije sfeer

Ruime staanplaatsen op gras

Huur een trekkershut of caravan

In de noordelijke uitlopers van het Zwarte Woud, dicht bij het rustige plaatsje Wildberg, ligt Camping Carpe Diem. Hier kampeer je aan een riviertje, omgeven door groene heuvels en bossen. Oftewel een fijne bestemming voor rustzoekers en natuurliefhebbers. De vriendelijke eigenaren heten je van harte welkom en zorgen voor een gemoedelijke sfeer op het terrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. H.L.  Hofkamp

Inspecteur

Dhr. H.L. Hofkamp

Camping in een bosrijke omgeving, met afgebakende plaatsen. Enthousiaste eigenaar. Veel wandel- en fietsmogelijkheden in het mooie Schwarzwald.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 18 oktober

Nu gesloten


Gebied

3 ha

Hoogte

372 m

Toerplaatsen

100 (80–140 m²)

Vaste jaarplaatsen

13

Camperplaatsen

4

Huuraccommodaties

6

Richtprijs 1

€ 35,50

Richtprijs 2

€ 45,50


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (10)

7.7

Fantastisch

Score uit 10 beoordelingen.

Sanitair

8,1

Personeel

8,2

Prijs-kwaliteitverhouding

8,2

Kindvriendelijkheid

8,3

Entertainment

6,4

Sportfaciliteiten

6,1

Zwembad

7,5

Eten en drinken

7,7

Omgeving

8,8

7.1
Van den Berg
Paren
Verblijfsperiode: July 2024

Leuke, charmante camping direct aan het fietsnetwerk. Binnen 10 min fietsen ben je ook bij de supermarkt en treinstation. Damessanitair is volledig vernieuwd. Ik begreep van de eigenaar dat het herensanitair ook nog vernieuwd wordt. Vriendelijke eigenaar. Watertappen met sleuteltje, douchen met muntjes. Alle sanitair schoon. Leuk zwembad. Niet verwarmd en 1.35 -1.75 m diep. Goede ligbedden. Mooie grote staplaatsen, sommige afgeschermd met hegjes. Netjes onderhouden. Broodjes in de ochtend

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

7,0

Eten en drinken

7,0

6.6
Andy Pauwels
Jongere paren
Verblijfsperiode: July 2022

Sanitair is aan vernieuwing toe, maar wel proper. Vreemd dat je bij gebruik van de douche 50 cent moet betalen voor beperkte hoeveelheid water, terwijl de tank van de mobilhome onbeperkt gratis gevuld mag worden. Vriendelijke uitbater die in de weer is, maar staat er voornamelijk alleen voor om alles te doen. Extra personeel zou aangenamer zijn zodat je minder lang moet wachten. Het zwembad is proper, maar er is veel te weinig plaats voor ligstoelen. Het eten en drinken vonden wij over het algemeen duur. Ruime plaats voor onze mobilhome. Rustige camping. Wij hebben genoten van ons verblijf en de honden ook.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Entertainment

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

7,0

Eten en drinken

7,0

7.6
Jan van Doggenaar
Senioren
Verblijfsperiode: July 2021

Mooie groene camping met ruime plekken, afgescheiden door heggen. Vriendelijk personeel. Nadeel is de doorgaande weg die er langs loopt waardoor er behoorlijk geluidsoverlast is van vroeg in de ochtend tot vrij laat in de avond.

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Entertainment

7,0

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,0

6.7
Jan
Senioren
Verblijfsperiode: July 2021

We werden op een kille en zakelijke wijze ontvangen door de eigenaar. Als eerste moesten we direct de kosten van ons verblijf betalen plus €25 borg voor een sleuteltje waarmee we de waterkraan op onze plek konden bedienen. Langs de camping ligt een drukke weg waar je ‘s-avonds en ‘s-nachts best wel last van hebt. Verder is de camping rustig. Er is een zwembadje en een terrasje waar je iets kunt drinken en patat kunt eten. Voor €0,50 kun je 4 minuten douchen. Het sanitair is schoon maar wel erg minimalistisch allemaal. Deze eigenaar heeft het gewoon niet. Ik heb hem niet één keer over de camping zien lopen om even een babbeltje met zijn gasten te maken. Wij komen hier waarschijnlijk niet weer.

Sanitair

7,0

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk