
Alle foto’s (1)
Camping Eberbach
Gemiddeld
Bekijk 8 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. H.L. Hofkamp
Mooie, verzorgde camping in de stad, direct aan de Neckar met uitgebreid restaurant. Goede trein-, bus- en bootverbindingen naar Heidelberg. Vlakke, afgebakende plaatsen. Vriendelijke, behulpzame eigenaar.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
2 ha
Hoogte
226 m
Toerplaatsen
100 (60–170 m²)
Vaste jaarplaatsen
5
Richtprijs 1
€ 35,00
Richtprijs 2
€ 42,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (8)
Gemiddeld
Score uit 8 beoordelingen.
Sanitair
7,8
Personeel
7,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
5,8
Zwembad
6,8
Eten en drinken
8,3
Omgeving
8,1
prima camping voor doorreis. de weg en het boot verkeer is onrustig. matig sanitair, douche bloedheet en niet te regelen. vanwege de regen mochten we niet op het grasveld staan met kleine camper. je betaalt ook voor je vuilnis, dat vinden we belachelijk. ook als je geen vuilnis hebt. stroom apart afrekenen als je veel gebruiker bent. zijn wij niet maar is tip.
Sanitair
7,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
4,5
Schitterende Camping aan de rivier gelegen. Linksaf van de camping dan de brug over en je ben in het leuke stadje. In de omgeving kan je heerlijk wandelen. Eeen uitstapje naar Heidelberg is echt een aanrader.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
De camping ligt mooi en naast het stadje en zwembad,heel prettig. Maar er komt telkens een grote camper voor je staan waardoor je niets meer ziet,daar wordt door de receptie geen rekening mee gehouden.Waarom.zetten ze de campers niet aan de ene kant en de caravans aan de andere,dat bespaart veel ergernis. En het is lastig dat de WiFi zo vaak uitvalt,ik weet niet of daar iets aan te doen valt?
Sanitair
8,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Zwembad
9,0
Omgeving
8,0