
Alle foto’s (1)
Natur-Camp Tannenfels
Fantastisch
Bekijk 3 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr R.W. Wijkel
Camping ligt in een dal direct naast een zwembad. Mooie uitvalsbasis voor wandelingen en fietsen. Camping wordt enthousiast beheerd door een jong echtpaar, die zeer gastvrij zijn.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
2.3 ha
Hoogte
550 m
Toerplaatsen
97 (100–120 m²)
Camperplaatsen
43
Huuraccommodaties
2
Richtprijs 1
€ 42,00
Richtprijs 2
€ 55,00
Richtprijs winter 1
€ 38,50
Richtprijs winter 2
€ 49,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (3)
Fantastisch
Score uit 3 beoordelingen.
Sanitair
9,0
Personeel
7,2
Prijs-kwaliteitverhouding
7,2
Kindvriendelijkheid
8,5
Zwembad
6,3
Omgeving
8,5
Wij hebben hier twee nachten gestaan, en hadden er drie geboekt. Door omstandigheden moesten wij één dag eerder terug. De leiding daar was erg meegaand en stelde ons voor om die nacht terug te betalen. Staat ook in de mail. Ondanks deze belofte kregen we nul op request. Was niet volgens de voorwaarden etc. Bah! !
Sanitair
9,0
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Omgeving
8,0
Mooi gelegen in het zwarte woud, waar we veel hebben kunnen fietsen en wandelen. Als het warm weer is hebben we heerlijk in het naast gelegen zwembad gezwommen(tegen betaling).
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Zwembad
8,0
Omgeving
9,0
geweldig mooie cmping,heel hartelijk ontvangst.sanitair super zeer ruime douuche,echt gweldig.mooi mooielokatie,6 km.van ruhestein je kan er fiesen, maar dan wel met ondersteuning.camping echt aantebevelen midden in het zwarte woud
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Zwembad
4,5