Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Sandviks Camping

7.7

Fantastisch

Bekijk 5 beoordelingen

Sandviks Camping is een camping in Roxenbaden, Östergötland, gelegen aan een meer/recreatieplas. Deze terrassencamping en camping met hellend terrein heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Sandviks Camping ligt nabij een zandstrand. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten. De camping beschikt over een speeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

D.C.M. Vermeulen

Inspecteur

D.C.M. Vermeulen

Mooie ruime terrassencamping aan het meer Roxen. Rustige locatie met veel vaste gasten. Voor gasten veel plaatsen aan het water. Openbaar badstrand met goede zwemgelegenheid. In winter 2023/2024 sanitair volledig vernieuwd.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu gesloten


Gebied

4 ha

Toerplaatsen

122 (100–144 m²)

Vaste jaarplaatsen

55

Huuraccommodaties

10

Richtprijs 1

€ 44,53

Richtprijs 2

€ 44,53


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (5)

7.7

Fantastisch

Score uit 5 beoordelingen.

Sanitair

7,8

Personeel

7,4

Prijs-kwaliteitverhouding

7,3

Kindvriendelijkheid

7,4

Sportfaciliteiten

8,5

Eten en drinken

6,3

Omgeving

9,0

5
Brinkman
Paren
Verblijfsperiode: August 2023

Ontvangst receptie klantonvriendelijk. Receptie pas 9.00 u. open Krijgt een plek toegewezen direct naast slagboom dat dient als opslagplaats voor trailers. Betaalt veel geld voor plek. Staat vol met vaste campinggasten met luidruchtige muziek en obscene gebaren.

Sanitair

7,0

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Eten en drinken

4,5

6.8
Wim van Es
Senioren
Verblijfsperiode: May 2023

heel rustige camping met heel mooie ligging wij zijn er nog maar 2 dagen en arriveerden 13 mei 2 sterren voor personeel is vooral omdat receptie meestal niet bemensd is sanitair is schoon maar douche in de avond was koud, wij hebben niet gehoord dat er mogelijk \'s avonds geen warm water is

Sanitair

7,0

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Eten en drinken

5,5

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk