
Alle foto’s (1)
Gäddede Camping och Stugby
Fantastisch
Bekijk 1 beoordelingen
Buitenzwembad en sauna
Camping ligt direct aan het water
Vissen op forel- en zalmachtigen
Meerdaagse kanotochten maken
In het hart van de Jämtlandsfjällen, bij het dorp Gäddede, ligt de gelijknamige camping Gäddede Camping och Stugby. Deze camping richt zich vooral op gasten die deze Zweedse streek bezoeken vanwege de nog grotendeels ongerepte natuur. De camping ligt direct aan het water en niet ver van het dorpscentrum. Omdat de winkels van het dorp op loopafstand liggen, kom je hier niets tekort. Gäddede ligt aan de zogenoemde Vildmarksvägen (wildernisweg), die van Strömsund aan de E45, via Stekenjokk naar Vilhelmina, door een werkelijk verbluffend landschap loopt.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.A. Roodenrijs
Gäddede camping ligt prachtig aan een groot meer, midden in de Zweedse natuur. Het is een rustige, gemoedelijke camping met vriendelijk personeel en goede voorzieningen zoals een zwembad, minigolf en kanoverhuur. Je kunt er kamperen of verblijven in eenvoudige of goed uitgeruste stuga’s. De locatie is ideaal voor wandelen, vissen, wildlife spotten en uitstappen langs de Vildmarksvägen.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
3 ha
Hoogte
400 m
Toerplaatsen
86 (100–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
40
Huuraccommodaties
18
Richtprijs 1
€ 31,81
Richtprijs 2
€ 31,81
Richtprijs winter 1
€ 31,81
Richtprijs winter 2
€ 31,81
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (1)
Fantastisch
Score uit 1 beoordelingen.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
8,0
Gunstig gelegen camping aan de Vildmarksvägen. Aan een mooi meer waar watersport mogelijk is. Typisch een doorreis camping voor veel mensen, maar het is juist ook geschikt om een paar dagen te blijven en vanuit de camping dagtochten te maken. Wij zijn op de fiets naar de waterval Hällingsåfallet gegaan. Ook hebben wij met de auto een dagtocht naar Saxnäs en terug gemaakt over de Vildmarksvägen: het mooiste gedeelte dus niet erg om op deze manier 2x te zien. Tip; wandeltocht bij Bjurälvens door Blinda dalen: pittige dagtocht, maar zeer de moeite waard.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
8,0