
Alle foto’s (7)
Autocamp Jenišov
Fantastisch
Bekijk 2 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. M.F. Rombout
Mooie familiecamping met zonnige en schaduwrijke plaatsen. Met zandstrand direct gelegen aan het Lipnomeer. Prima restaurant en diverse watersportmogelijkheden (huur), ook goede visgelegenheid.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
2.5 ha
Hoogte
720 m
Toerplaatsen
254 (0–0 m²)
Huuraccommodaties
20
Richtprijs 1
€ 36,10
Richtprijs 2
€ 45,94
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (2)
Fantastisch
Score uit 2 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
6,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
7,5
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
De eigenaar was erg kortaf, \"deutch sprechen!\" ipv netjes vragen of het gesprek in het Duits kon. Staanplaatsen waren mooi, douches zeer eenvoudig terwijl douchen kronen kost. Bij vertrek moesten we contant betalen, ook de toeristenbelasting. Toen ik aangaf met een betaalkaart te willen betalen omdat ik twijfelde of hij de toeristenbelasting wel af zou dragen, ik kreeg ook geen factuur, werd hij boos. ACSI moest altijd contant betaald worden, bij betaling met een betaalkaart zou hij alle kosten in rekening brengen en dat zou veel duurder uitkomen. Volgens mij deugt hier iets niet.
Sanitair
5,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Omgeving
9,0