
Alle foto’s (28)
Bekijk video
Camping Armanello
Fantastisch
Bekijk 19 beoordelingen
Klein zwembad met ligweide
Op loopafstand van Benidorm
Wit zandstrand op slechts 1,5 km
Bijzondere huuraccommodaties
In de provincie Alicante bij Benidorm, tussen de bergen en de zee, ligt de vrolijke camping Armanello. Hier vind je een schitterend strand van fijn zand en het hele jaar door geniet je er van een heerlijk klimaat. Je kampeert in Armanello op loopafstand van het centrum, de boulevard en de zee. In Benidorm is van alles te doen: zwemmen, eten in de talloze restaurantjes, luieren op de stranden Poniente of Levante, of met de kinderen naar een van de pretparken of zwemparadijzen in de buurt. En ’s avonds kun je ultiem uitgaan, bijvoorbeeld in een van de discotheken vlak bij de camping. Iedereen is welkom op Armanello: gezinnen, jongeren die komen voor het strand- en discoleven, maar ook ouderen die overwinteren in de comfortabele bungalows van de camping.
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
H. Kellij
Voorste gedeelte met jaarplaatsen. Achterste deel heeft plaatsen met water aan- en afvoer. Daar ook nieuw tweede zwembad met bar/terras en ontmoetingsruimte. Uitzicht op de bergen en skyline van Benidorm. Wifi gratis. Geheel nieuw toiletgebouw.
Algemene informatie
Beoordelingen (19)
Fantastisch
Score uit 19 beoordelingen.
Sanitair
8,4
Personeel
8,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,8
Kindvriendelijkheid
8,4
Entertainment
7,8
Sportfaciliteiten
7,4
Zwembad
8,4
Eten en drinken
8,5
Omgeving
8,3
Was goed.alles prima schoon.fijne plaats.
Betere bedjes bij zwembad.
Personeel
Accommodatie
Entertainment
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Gastvrijheid
Hygiene/netheid
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:18
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:19
Bron: CTOUTVERT
Nette camping lekker dicht bij benidorm centrum. Nette huisjes. Vriendelijk personeel. Zwembad niet groot maar wel lekker om te verkoelen. Net sanitair. Je kunt er je was doen,ook strijken. Veel Hollanders,vind ik niet erg. Parkeren bij accommodatie.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Zijn een week op deze camping gebleven met voldoende ruimte voor onze camper en een auto die we bij hadden. De aanhanger kon op de parkeerplaats. ACSI prijs. Fijn sanitair, goed schoongehouden. Fijne plek aanne zijde van het Levante strand. Op 4 km van dorp, L’abir waat je fijne winkels hebt om boodschappen te doen. Op de camping elke morgen vers brood. Benidorm zelf zeer levendig, met voornamelijk Engelsen, die veel bier drinken, maar daar hoef je jezelf niet aan te storen. Oud BENIDORM zeer leuk met heerlijke tapas restaurants. Wij vonden het gezellig
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Zwembad
Omgeving
MEER DAN 10 JAAR EN IEDER JAAR DRIE MAANDEN HEERLIJKE VAKANTIE IN EEN GEZELLIGE EN ZONNIGE OMGEVING PRACHTIG VERBLIJF
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Midden in benidorm gelegen strand winkels terrassen alle op loopafstand en dat in een bruisende stad het hele jaar door voor iedereen wat wils Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel nieuw sanitair 2 zwembaden en voor de verhuur verschillende huisjes chalets tonnen kortom aanrader ook voor overwinteren zeer goede prijs kwaliteit
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving