Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Vega de Francia

21
8.5

Fantastisch

Bekijk 5 beoordelingen

Vega de Francia is een camping in Sotoserrano, Salamanca, gelegen in het bos en aan een rivier/beek. Deze terrassencamping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Vega de Francia ligt nabij een kiezelstrand. Er is mogelijkheid tot het huren van tenten en bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

J.C.L. Valkenburg

Inspecteur

J.C.L. Valkenburg

Rustig gelegen kleinschalige camping aan een doodlopende weg. De camping is perfect gesitueerd direct aan de rivier de Alagon, met diverse natuurlijke strandjes om te zwemmen, ook met de hond. Volop mogelijkheden tot wandelen en fietsen in prachtige ongerepte natuur. Geschikt voor zowel jong als oud. Natuurpark Batuecas en de Sierra de Francia, met zijn oude sfeervolle dorpjes, zijn vlakbij.

Algemene informatie




Beoordelingen (5)

8.5

Fantastisch

Score uit 5 beoordelingen.

Sanitair

8,8

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,8

Kindvriendelijkheid

8,2

Sportfaciliteiten

7,5

Eten en drinken

8,5

Omgeving

9,0

9
A Smit
Gezinnen met kinderen van 12 tot 18 jaar
Verblijfsperiode: July 2024

Heerlijk rustige, goed onderhouden en bijzonder schone camping. Zeer vriendelijke eigenaar, grote plaatsen met veel schaduw, goed sanitair, mooi zwemwater tegenover de camping. Een aanrader!!!!

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Eten en drinken

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk