
Alle foto’s (18)
Bekijk video
Camping La Sierrecilla
Gemiddeld
Bekijk 16 beoordelingen
Zwembad met peuterbad
Hoogteparcours met klimmuur
Malaga op 1 uur rijden
Nabij Torcal de Antquera
Camping La Sierrecilla ligt zo’n zeventig kilometer van de Spaanse zuidkust, precies tussen de steden Sevilla, Málaga, Granada en Cordoba in. Het kampeerterrein, dat uitkijkt op de wijngaarden van een beboste heuvel, is open en overzichtelijk. Kinderen kunnen zich er uitleven in het mooie zwembad en op het hoogteparcours. De faciliteiten op de camping, zoals het sanitair, zijn modern, maar mogen hier en daar beter worden onderhouden. Door zijn goede locatie is de camping vooral geschikt als uitvalsbasis voor uitstapjes naar een van de Spaanse steden of het natuurschoon in de buurt. Vooral natuurpark Torcal de Antequera en de beruchte Caminito del Rey zijn de moeite waard.
Accommodatie Camping La Sierrecilla
Cabin Lodge
Bekijk detailsBlokhut
Bekijk detailsBungalow
Bekijk details
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
C. Goudesone
De jonge bomen en struiken geven voldoende schaduw in de zomer en in de winter overwegend veel zon. Zeer fraai zwembad, café/bar met enthousiaste jonge mensen, kleine kaart en afhaalmaaltijden, mooi achterland met veel bergen en witte dorpen.
Algemene informatie
Beoordelingen (16)
Gemiddeld
Score uit 16 beoordelingen.
Sanitair
7,2
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,1
Kindvriendelijkheid
8,6
Entertainment
7,3
Sportfaciliteiten
6,7
Zwembad
8,3
Eten en drinken
5,9
Omgeving
7,8
Vrije plaatskeuze vinden wij prettig. Diverse plekken met voldoende schaduwdoek zijn beschikbaar.
Het terrein zou eens goed schoongemaakt mogen worden, er ligt van meerdere jaren rommeltjes op de plekken in het grind zoals touwtjes, kleine stukjes plastic, peuken enz.
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Accommodatie
Gastvrijheid
Hygiene/netheid
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:18
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:19
Bron: CTOUTVERT
Ik was hier van 13 - 19 mei, en op 20 mei. Uitstekende camping in een uiterst saai plaatsje. Mooie, ruime plaatsen, prachtige zwembaden (pas open nadat er op een dag een hele kudde kinderen exclusiviteit kreeg). Mineraalwater kopen bij de receptie want in het sanitair is het niet drinkbaar. Het kleinste gebouw ging pas 17 mei open, daarvoor was alleen het grotere gebouw beschikbaar, en dat betekende dat er aanvankelijk maar 2 toiletten waren voor mannen, waarvan er 1 ook nog kapot ging. Toen het tweede gebouw open ging was dat een verlichting, ook met douchen. Maar ik vraag me wel af hoe dat in het hoogseizoen gaat. Gratis uitstekende wifi. Over het geheel genomen toch een aangename camping voor heel veel interessante uitstapjes waaronder de Laguna de Fuente de Piedra waar je veel vogels en andere dieren kunt zien en leuke wandelingen kunt maken (als tenminste die kwekkende Spaanse vrouwen hun mond houden en de mountainbikers wegblijven.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Zwembad
Omgeving
Een camping met ruime plekken en zeer vriendelijke ontvangst met een tip om op een bepaald gedeelte van de camping niet te gaan staan vanwege processierups. De camping is heel toegankelijk met goed te berijden brede wegen. Ik heb nog een fantastisch mooie wandeling gemaakt. Voor mij een camping om terug te komen voor iets langere tijd dan één nacht.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Omgeving
Mooie omgeving, mooi zwembad, maar ies sanitair, plakkerige plaatsen en veel Spanjaarden in het weekend die lak hebben aan regels
Duidelijker aangeven hoe groot de plaatsen zijn, schoner sanitair, zeker vaker schoonmaken in het drukke weekend, geen disco tot diep in de nacht! Groepen en Spanjaarden dienen zich ook aan regels te houden
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Accommodatie
Eten en drinken
Omgeving
Gastvrijheid
Hygiene/netheid
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:18
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:19
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:20
Bron: CTOUTVERT
Je kunt gaan staan op elke vrije plek en je later, of de volgende dag, inschrijven. Geen consumptie geschikt water. Twee toiletgebouwen achter elkaar. De kleinste werd slecht schoongemaakt, het grotere gebouw beter. Geen drukkranen, maar gewoon open en dicht zetten. Goed heet water in het grotere gebouw. Tot onze verrassing was het zwembad open. Zag er goed uit, maar voor ons was de buitentemperatuur nog te fris. Helaas was het restaurant en daarmee ook een kleine winkel alleen open op vrijdag, zaterdag en zondag. Wel een lekkere grote plek en op een kwartier lopen een kleine supermarkt en bakkertje.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving