
Alle foto’s (16)
Camping Prodnik
Fantastisch
Bekijk 1 beoordelingen
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
A. Vink
Nieuwe, kleine, luxe camping op een heuvel met heel mooi uitzicht op de bergen in de omgeving. Eigen restaurant met lange traditie, direct aan de rivier, met goed kwaliteitseten gemaakt van zelf geproduceerde en lokale producten. Mooi sanitair.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
1 ha
Hoogte
429 m
Toerplaatsen
20 (70–110 m²)
Camperplaatsen
12
Richtprijs 1
€ 49,50
Richtprijs 2
€ 80,50
Richtprijs winter 1
€ 34,50
Richtprijs winter 2
€ 53,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (1)
Fantastisch
Score uit 1 beoordelingen.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
Spiksplinternieuwe camping. Fantastische voorzieningen, aan alles is gedacht. Restaurant en rivier aan de overkant van de weg. Hotel naast de camping waar je eventueel brood kunt bestellen of ontbijten. Supermarktje op 500 meter. Prachtige plek, fijn personeel. Aanrader!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0