
Alle foto’s (1)
Lyngvær Lofoten Bobilcamping
Fantastisch
Bekijk 4 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
C.R.G. Tuin-Nota
Echte fjordcamping. Weinig begroeiing, maar de meeste plaatsen terrasvormig met uitzicht op het fjord. Een pier en bootverhuur bieden de mogelijkheid van diverse watersporten. De camping ligt bovendien heel centraal voor diverse tochten.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
4.5 ha
Hoogte
12 m
Toerplaatsen
130 (0–0 m²)
Richtprijs 1
€ 29,34
Richtprijs 2
€ 29,34
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (4)
Fantastisch
Score uit 4 beoordelingen.
Sanitair
8,5
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,8
Kindvriendelijkheid
6,3
Omgeving
9,0
nieuw sanitair en alles elektronisch, even we wennen. douchen 30 kronen is niet goedkoop. bij harde wind langs de kust heb je veel last van de wind. goede plek om een nacht te verblijven op doortocht
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
4,5
Wij zijn hier voor de tweede keer. Een grote camping waar voldoende plek is en van waaruit je hele mooie dagtochten kunt maken. Het sanitair is voldoende en wordt goed schoongemaakt. Irritant vonden wij de wijze van douchen. Enerzijds konden de meeste gasten moeilijk met alle bankpassen, creditcards of telefoon betalen, anderzijds kreeg je voor de afschrijving veel te veel minuten warm water, wat ook weer zonde is!
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Omgeving
9,0
mooie locatie en super sanitair wifi is ook geweldig mooie plek voor een paar dagen.heerlijke visgelegenheid met bootjes zwemmen is ook mogelijk
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0