
Alle foto’s (3)
Camping de Plaats
Fantastisch
Bekijk 7 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. B. Fikse
Het kampeerterrein is met grote zorg ingericht en omringd door houtwallen (hagen). De camping heeft heel mooie comfortplaatsen, met hagen en bomen, en de wegen zijn verhard. Aangesloten bij Stichting Vrije Recreatie.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
1 ha
Toerplaatsen
30 (100–150 m²)
Camperplaatsen
7
Richtprijs 1
€ 25,50
Richtprijs 2
€ 35,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (7)
Fantastisch
Score uit 7 beoordelingen.
Sanitair
8,9
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,9
Kindvriendelijkheid
6,6
Omgeving
9,0
Hallo Hennie en Kees, We hebben 5 super weken gehad, op jullie geweldige camping. En wat leuk om met de hele bups jouw verjaardag te vieren. Ook vaderdag verrassing..super idee. We voelden ons welkom..en natuurlijk Hennie, bedankt voor de complimenten, over onze jeugdige uitstraling haha. Volgend jaar hopelijk weer. Hartelijke groeten van Ton en Truus( plaats 16)
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
4,5
Omgeving
9,0
We hebben een week gestaan op deze mooie camping. Mooie velden met tegelplateau voor de caravan. Vriendelijke en gastvrije eigenaren en alles tip top schoon. Mooie fietsroutes in een prachtige omgeving. Een echte aanrader.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Omgeving
9,0
Geweldige cmp, met fantastisch zeer schoon sanitair, heel goede wifi op gehele cmp, 10 amp stroom en heerlijk een kraan en afvoerput bij de verharde plaats Eigenaren Henny en Kees bijzondere vriendelijke mensen, altijd in voor een praatje, ze doen ontzettend goed hun best om alles picobello te houden. Wij stonden 2 weken geweldig naar ons zin Echt een aanrader voor veel.leuke fietstochten en wandelingen ,
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Omgeving
9,0
Laatste stop van onze camper-zomervakantie 2023. Zeer vriendelijke ontvangst. Zeer verzorgde en opgeruimde camping, geen blaadje te zien, strak geschoren hagen en fantastisch gazon. Ruime plaatsen met water, stroom en vuil water afvoer. Zeer rustig. Sanitair als thuis. Schoon en netjes, geen krasje of onvolkomenheid te ontdekken. Omgeving voor elk wat wils, wij hebben zeer lange en afwisselende fietstochten gemaakt. Uitgebreid omgevingsinfo gekregen, waar je echt veel aan hebt. Een camping voor een lang weekend, maar zeker ook voor langer verblijf. De Veluwekust is ons zeer goed bevallen!!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Omgeving
9,0
Geweldige tijd gehad op deze camping, een prachtig veld met verharde plaatsen voor de luifel en water en afvoer op de plaats.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Omgeving
9,0