
Alle foto’s (1)
Wijndomein Erve Wisselink
Fantastisch
Bekijk 4 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. E.F. Hoexum
Rustige en sfeervolle natuurcamping bij Wijndomein Erve Wisselink. Door de vele struiken en bomen is er veel privacy. Het sanitair gebouw is luxueus en voorzien van vloerverwarming. Een fijne plek om tot rust te komen en een mooi startpunt om de Achterhoek te verkennen.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
1 ha
Hoogte
20 m
Toerplaatsen
25 (100–120 m²)
Huuraccommodaties
2
Richtprijs 1
€ 24,50
Richtprijs 2
€ 27,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (4)
Fantastisch
Score uit 4 beoordelingen.
Sanitair
8,3
Personeel
8,3
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,1
Sportfaciliteiten
6,2
Eten en drinken
8,3
Omgeving
8,3
Na teleurstellende ervaringen met campings langs de Weser, na een korte tussenstop langs de Ems, op deze camping terecht gekomen. Een verademing en dat terwijl de huidige eigenaren de accommodatie pas sinds enkele jaren runnen. Ontvangst zeer plezierig. Mooie tentplek gekregen vlak bij Rustpunt. Invriezen koelelementen mogelijk (dagelijks omwisselen). Waterkoker en Nespresso apparaat (tegen betaling) aanwezig. Betaling cash of met QR-code. Prima sanitaire voorzieningen. Wijnproeverij en tapasplankje een aanrader.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0
Mooie camping, prima sanitair. Ruime kampeerplekken, speels aangelegd en sommige in de wijngaard. Wij komen vast eens terug!
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Eten en drinken
8,0
Jammer dat in september het terras al gesloten is, evenals de mogelijkheid om wijn te proeven. M.i. één van de redenen om hier op de camping te staan. Geen wijnproeverij, nog niet meegemaakt tot nu toe. Erg teleurstellend.
Sanitair
8,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
5,5
Sportfaciliteiten
4,5
Omgeving
8,0