Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Lakeside

8.5

Fantastisch

Bekijk 6 beoordelingen

Camping Lakeside is een camping in Sigulda, gelegen aan een meer/recreatieplas. De camping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw. Camping Lakeside ligt nabij een zandstrand.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. J.A.  Lutjenhuis

Inspecteur

Dhr. J.A. Lutjenhuis

Rustige camping, schitterend aan een meer gelegen, vlak bij bij de historische stad Sigulda (2 km). Goede wandel- en fietsmogelijkheden.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 mei t/m 30 september

Nu gesloten


Gebied

1.5 ha

Hoogte

103 m

Toerplaatsen

40 (70–100 m²)

Richtprijs 1

€ 30,00

Richtprijs 2

€ 38,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (6)

8.5

Fantastisch

Score uit 6 beoordelingen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,5

Kindvriendelijkheid

8,3

Sportfaciliteiten

7,7

Omgeving

8,8

8.3
Willem Jan Hogeslag
Senioren
Verblijfsperiode: May 2024

Fantastische camping. Rustig midden in de natuur. Mooi sanitair. Vriendelijke en enthousiaste eigenaar. Een camping om te blijven en terug te komen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

7,0

Omgeving

9,0

8.7
Martin van der Lit
Paren
Verblijfsperiode: July 2023

Mooie camping met gastvrije eigenaar. Nieuwe en erg schone toilet gebouwen met kook gelegenheden, genoeg aansluitingen voor elektra en goede uitvalsbasis om Guija nationaal park te verkennen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

8,0

Omgeving

9,0

9
Vd krogt
Paren
Verblijfsperiode: June 2023

Mooie plek aan het meer. Zeer aardige eigenaar. Zijn bezig met nieuwe toiletgebouwen zodat er meer plekken verhuurd kunnen worden. Doet dat nu nog niet om druk op douches te beperken. Verwacht daar over 2 weken klaar mee te zijn. Dan is er ook een iets uitgebreidere keuken met kookgelegenheid. alles is zeer verzorgd. Extra dag gebleven om tip van eigenaar te volgen en trein naar Riga te nemen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk