Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Casa Aurora

8.8

Fantastisch

Bekijk 1 beoordelingen

Camping Casa Aurora is een camping in Cupramontana, Ancona, gelegen in het bos. Deze terrassencamping en camping met hellend terrein heeft plaatsen met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van appartementen.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. P.A.  Verstraten

Inspecteur

Dhr. P.A. Verstraten

Prachtig gelegen terrasvormige camping met mooi panorama en zeer ruime tentplaatsen. Zowel in de schaduw als in de zon. Toegangsweg naar de camping is niet geschikt voor caravans en campers.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 30 september

Nu gesloten


Gebied

1 ha

Hoogte

300 m

Toerplaatsen

12 (45–120 m²)

Huuraccommodaties

4

Richtprijs 1

€ 36,00

Richtprijs 2

€ 48,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (1)

8.8

Fantastisch

Score uit 1 beoordelingen.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Entertainment

9,0

Zwembad

8,0

8.8
mark pauwels
Paren
Verblijfsperiode: July 2022

Mooi gelegen camping met grote plaatsen en veel schaduw. In de buurt zijn leuke dingen te doen, de vriendelijke eigenaren geven goede tips. Leuke camping met mooi vergezicht van bij het (kleine) zwembad.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Entertainment

9,0

Zwembad

8,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk