Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Città di Milano

6.2

Normaal

Bekijk 22 beoordelingen

Camping Città di Milano is een camping in Milaan, Milaan. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin, indoorspeeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr J.H. .  Hilhorst-Pasker

Inspecteur

Mevr J.H. . Hilhorst-Pasker

Een schaduwrijke camping aan de rand van Milaan met vele voorzieningen. Met het openbaar vervoer is de stad gemakkelijk te bereiken in 40 minuten. Buiten de camping is zwembad Aquatica aanwezig (alleen in het hoogseizoen geopend, korting verkrijgbaar op de camping).

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu open


Gebied

50 ha

Toerplaatsen

244 (60–60 m²)

Huuraccommodaties

24

Richtprijs 1

€ 54,50

Richtprijs 2

€ 75,50


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (22)

6.2

Normaal

Score uit 22 beoordelingen.

Sanitair

6,9

Personeel

6,7

Prijs-kwaliteitverhouding

5,8

Kindvriendelijkheid

5,7

Entertainment

6,8

Sportfaciliteiten

5,4

Zwembad

5,4

Eten en drinken

6,1

Omgeving

6,8

6.1
Natasja
Paren
Verblijfsperiode: September 2025

Eind augustus doorgebracht enkel als overnachtingscamping. WIFI op géén enkele staanplaats. Veel last van harige rupsen. Erg duur voor hoe het eruit ziet. Helaas geen andere camping zo dichtbij Milaan. Fietsen naar Milaan toch geen aanrader gebleken.

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Omgeving

5,5

7.8
Martin Vink
Paren
Verblijfsperiode: May 2025

Betreft een goede stadscamping. Plekken zijn ruim en in de schaduw. Sanitair ziet er fantastisch uit. Met de bus naar de metro. In de bus betaal je met je betaalpas (in en uit checken). Blijf in de bus tot je een groot busstation bereikt. Hier stap je op de metro. Met de metro (M) naar het centrum. Bij de camping in de buurt is een kleine supermarkt. Restaurant niet gebruikt. Duidelijke uitleg, hoe in het centrum te komen, krijg je bij de receptie mee.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Eten en drinken

7,0

7.1
Hanriet Eppink
Paren
Verblijfsperiode: September 2024

het is een prima doorreis camping, sanitair was schoon en werkt goed. het eten was matig, de broodjes smorgens goed. Ideaal om van hier uit met de fiets Milaan te bezoeken en alleen slapen op de camping

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

5,5

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

9,0

Eten en drinken

7,0

8.2
Inge
Gezinnen met kinderen van 12 tot 18 jaar
Verblijfsperiode: July 2023

2 nachten verbleven met als doel Milaan bezoeken. Dat was heel goed te doen met bus en metro, tip om goed te zoeken naar de gunstigste verbinding. Terugweg vanuit Milaan kan bijvoorbeeld na 22 uur met een rechtstreekse radiobus vanuit Metro Bisceglie. Op de camping mochten we zelf een plekje kiezen. Ruime, schaduwrijke plekken en 2 grote, vrij luxe sanitairgebouwen. Sauna en restaurant hebben wij niet gebruikt. Aangezien wij Milaan bezochten hebben wij het gebrek aan speeltoestellen niet als vervelend ervaren. Het aquapark ligt direct naast de camping maar vonden wij te prijzig. We hebben gezwommen in 2 verschillende stadszwembaden waarvan piscine Guido Romano absoluut een aanrader is. Let op bij het volgen van de navigatie naar de camping, in Milaan gelden strenge milieuregels. Alleen euro 6 diesel is toegestaan. Camping is bereikbaar via een omweg. Na de camping start zone. Conclusie: deze camping is een prima uitvalsbasis om Milaan en omgeving te bekijken.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Omgeving

9,0

5.3
Wilma Gijsbers
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: July 2023

Onverzorgde camping, huuraccommodaties zien er vervallen uit, kinderspeeltuin en dierenweide zien er onverzorgd uit en stinkt. voelt niet prettig aan. sanitair was prima.

Sanitair

5,5

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Sportfaciliteiten

5,5

Zwembad

4,5

Eten en drinken

5,5

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk