
Alle foto’s (1)
Camping Città di Milano
Normaal
Bekijk 22 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr J.H. . Hilhorst-Pasker
Een schaduwrijke camping aan de rand van Milaan met vele voorzieningen. Met het openbaar vervoer is de stad gemakkelijk te bereiken in 40 minuten. Buiten de camping is zwembad Aquatica aanwezig (alleen in het hoogseizoen geopend, korting verkrijgbaar op de camping).
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
50 ha
Toerplaatsen
244 (60–60 m²)
Huuraccommodaties
24
Richtprijs 1
€ 54,50
Richtprijs 2
€ 75,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (22)
Normaal
Score uit 22 beoordelingen.
Sanitair
6,9
Personeel
6,7
Prijs-kwaliteitverhouding
5,8
Kindvriendelijkheid
5,7
Entertainment
6,8
Sportfaciliteiten
5,4
Zwembad
5,4
Eten en drinken
6,1
Omgeving
6,8
Eind augustus doorgebracht enkel als overnachtingscamping. WIFI op géén enkele staanplaats. Veel last van harige rupsen. Erg duur voor hoe het eruit ziet. Helaas geen andere camping zo dichtbij Milaan. Fietsen naar Milaan toch geen aanrader gebleken.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Omgeving
5,5
Betreft een goede stadscamping. Plekken zijn ruim en in de schaduw. Sanitair ziet er fantastisch uit. Met de bus naar de metro. In de bus betaal je met je betaalpas (in en uit checken). Blijf in de bus tot je een groot busstation bereikt. Hier stap je op de metro. Met de metro (M) naar het centrum. Bij de camping in de buurt is een kleine supermarkt. Restaurant niet gebruikt. Duidelijke uitleg, hoe in het centrum te komen, krijg je bij de receptie mee.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Eten en drinken
7,0
het is een prima doorreis camping, sanitair was schoon en werkt goed. het eten was matig, de broodjes smorgens goed. Ideaal om van hier uit met de fiets Milaan te bezoeken en alleen slapen op de camping
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
5,5
Sportfaciliteiten
5,5
Zwembad
9,0
Eten en drinken
7,0
2 nachten verbleven met als doel Milaan bezoeken. Dat was heel goed te doen met bus en metro, tip om goed te zoeken naar de gunstigste verbinding. Terugweg vanuit Milaan kan bijvoorbeeld na 22 uur met een rechtstreekse radiobus vanuit Metro Bisceglie. Op de camping mochten we zelf een plekje kiezen. Ruime, schaduwrijke plekken en 2 grote, vrij luxe sanitairgebouwen. Sauna en restaurant hebben wij niet gebruikt. Aangezien wij Milaan bezochten hebben wij het gebrek aan speeltoestellen niet als vervelend ervaren. Het aquapark ligt direct naast de camping maar vonden wij te prijzig. We hebben gezwommen in 2 verschillende stadszwembaden waarvan piscine Guido Romano absoluut een aanrader is. Let op bij het volgen van de navigatie naar de camping, in Milaan gelden strenge milieuregels. Alleen euro 6 diesel is toegestaan. Camping is bereikbaar via een omweg. Na de camping start zone. Conclusie: deze camping is een prima uitvalsbasis om Milaan en omgeving te bekijken.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Omgeving
9,0
Onverzorgde camping, huuraccommodaties zien er vervallen uit, kinderspeeltuin en dierenweide zien er onverzorgd uit en stinkt. voelt niet prettig aan. sanitair was prima.
Sanitair
5,5
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Sportfaciliteiten
5,5
Zwembad
4,5
Eten en drinken
5,5