
Alle foto’s (7)
Camping Baia Verde
Gemiddeld
Bekijk 20 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
D. Dua
Direct aan het Gardameer ligt deze mooi aangelegde, ecologische camping met 2 zwembaden, whirlpool, hydromassages, daksolarium, en nog veel meer. Dit alles is gelegen in een oase van groen en rust in de adembenemende omgeving van Lago di Garda. Mooie, ruime plaatsen. Zonnepanelen wekken de stroom op en zorgen voor warm water. 222 plaatsen met elektra, water aan- en afvoer en mogelijkheid tot privé-sanitair op de plaats in het Natural Green gedeelte.
Algemene informatie
Beoordelingen (20)
Gemiddeld
Score uit 20 beoordelingen.
Sanitair
7,4
Personeel
7,8
Prijs-kwaliteitverhouding
7,8
Kindvriendelijkheid
8,0
Entertainment
6,7
Sportfaciliteiten
6,4
Zwembad
7,9
Eten en drinken
7,1
Omgeving
8,5
Al enkele jaren komen wij met plezier naar deze camping. Jammer dat jaar na jaar de honden hier de bovenhand krijgen. De hele dag zie je honden hun behoefte doen aan de bomen op de camping. Hier mag toch eens wat strenger op toegezien worden. De kwaliteit van het restaurant en het campingwinkeltje gaat ook elk jaar achteruit. Deze worden uitgebaat door een externe firma. Hier zou de campingeigenaar eens wat meer toezicht op moeten houden zodat dit terug wat verbetert. Maar toch genieten we van deze camping door zijn ligging en mooie kampeerplaatsen.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Prima camping. In de loop der jaren wordt het minder. Veel honden (op zich geen probleem) worden op de camping uitgelaten (zonder enige gène). Campers worden steeds groter (en veel). Klein hondenstrandje.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Perfect voor mensen met honden, heerlijk eten, mooie camping en direct aan het Gardameer
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Sanitair is nooit schoon, ook niet net na de schoonmaak. Er zijn ook veel dingen defect en of niet fatsoenlijk afgewerkt, waardoor het geheel absoluut niet prettig is om te zien. Het zwembad is goed en netjes. Het personeel is redelijk nors en de bediening laat behoorlijk wat te wensen over. De plekken zijn kort op elkaar waardoor het behoorlijk druk wordt, een voordeel is dat de plekken over het algemeen schaduwrijk zijn. Overal mag gerookt worden en er is de hele dag door autoverkeer op de camping, dat is niet fijn en maakt het ook weer drukker en niet kindvriendelijk. De animatie laat veel te wensen over, zo worden meerdere dingen (pingpong wedstrijd, live avond voor de kinderen) gewoonweg vergeten. Kortom, het valt ons echt vies tegen.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
al paar keer geweest juni en september maar gaat erg achteruit de honden mogen over de hele camping hun behoefde doen [dus lekker als je aan het eten bent ..zo voor je neus hun behoefde doen ] ook geen beperking aan de hoeveelheid honden er waren stelletjes met 4, 5,of meer honden de stroom kabels van verlichting bij het zwembad lagen op de kant of zelfs in het water zat wel tape omheen geen haakjes om je kleding op te hangen of planchet bij douche of spiegel om je spulletjes neer te leggen de monteur rijd rondjes de hele dag maar te beroerd om dingen te maken jammer het kan allemaal in een dag of 2 opgelost worden ook 2 wasmachines over de hele camping waar mensen vrolijk hun honden kleedjes in wassen
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving