
Alle foto’s (1)
Camping Campofreddo
Normaal
Bekijk 10 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.A.C. Meissen
Rustige camping, voorzien van boompjes en zicht op de zee. In het weekend veel bezoek uit omgeving op vaste plaatsen. Een echte Italiaanse weekend-familie camping. Interessant als doorreiscamping maar rommelig.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
4 ha
Toerplaatsen
50 (25–75 m²)
Vaste jaarplaatsen
130
Richtprijs 1
€ 26,00
Richtprijs 2
€ 40,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (10)
Normaal
Score uit 10 beoordelingen.
Sanitair
5,4
Personeel
6,5
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
5,1
Sportfaciliteiten
4,7
Eten en drinken
4,8
Omgeving
7,3
Als de camping zo mooi was als het stadje dan gaf ik overal 5 sterren. Helaas is dit een verwaarloosde plaats.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Eten en drinken
4,5
Omgeving
9,0
Camping Campofreddo is een camping die voor 95% bestaat uit Italiaanse vast kampeerders. Van de vaste plekken is een groot deel niet (meer) in gebruik. De plekken die wel in gebruik zijn staan veelal oude caravans met een allegaartje aan bouwsels. Al met al een heel rommelig onverzorgde camping. Aan de kustzijde is tegen de afrastering een strook beschikbaar voor 10 à 15 campers/caravans. Het zijn geen afgebakende plaatsen. Het sanitair is redelijk en wordt regelmatig gepoetst. Vreemd was het wel dat je bij het inchecken niet gemeld krijgt dat van de ca. 16 douches er 12 ook warm water hebben maar dat je daarvoor een kaart nodig hebt om deze te activeren. Pas als je ernaar vraagt hoe het werkt krijg je de vraag of je ook zo’n kaart/pasje wilt. We hebben er 4 nachten gestaan en afhankelijke van hoe de wind waait (letterlijk) kun je meer of minder last hebben van een spoorlijn die hemelsbreed ca. 100 mtr. weg ligt of een discotheek die wel eens harde muziek wil draaien. Ook de Italiaanse gasten kunnen redelijk luidruchtig zijn en zijn er met name in het weekend. Voor ons viel de overlast mee maar het was nog vroeg in het seizoen. Ik zou de camping niet voor een langer verblijf aanraden. Als uitvalsbasis voor een bezoek aan bezienswaardigheden in de regio is ze echter wel geschikt maar verwacht geen bijzondere luxe.
Sanitair
7,0
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Eten en drinken
4,5
Enorm gedateerd, prima voor een nacht slapen. Sanitair kan echt niet zo, geen wc-bril, geen wc-papier, slechte koude en vieze douche. Staan alleen Italiaanse gezinnen op besteende plekken.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
4,5
Eten en drinken
5,5
Ik begrijp niet zo goed dat deze camping in de gids staat ! Er zijn denk ik maar 10 kleine plekjes over voor onverwachte campinggasten ! De rest zijn heel veel vaste plekken . Sanitair is vuil de douches zijn koud . Tenzij je een kaart hebt om warm te douchen ! Er zijn geen vaste prijzen vraag wat je moet betalen omdat onze Duitse buren bijna het dubbele moesten betalen dan wat wij betaalde . De mensen bij de receptie spreken geen Engels of een man een klein beetje . Er is wel een supermarkt op loopafstand . Het leek wel oorlogs gebied de camping ging dicht en alle vaste plekken moesten worden opgeruimd . Het stadje is zeer charmant en wij reden zo Bari in en hebben onze auto in een parkeer garage gezet voor 6€ een lange dag . Je staat aan zee met een hek er tussen waar heel veel mensen honden uitlaten !
Sanitair
5,5
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Omgeving
8,0