
Alle foto’s (18)
Balatontourist Camping & Bungalows Füred
Normaal
Bekijk 8 beoordelingen
Direct aan het Balatonmeer
Grootste camping aan noordoever
Genoeg te doen voor jong en oud
Vlak bij centrum Balatonfüred
Balatontourist Camping & Bungalows Füred ligt aan de rand van het Hongaarse Balatonmeer. Met directe toegang tot het meer, een verwarmd zwembad én een aquapark tegenover de camping, staat waterpret hier centraal. Er zijn leuke strandjes om te spelen en er is een grote ligweide. Op deze grote familiecamping zal ieder gezinslid zich vermaken. Er zijn leuke speeltuintjes en er is een animatieteam dat van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat actief is. Bovendien beschikt de camping over een ruim horeca-aanbod.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
J. Jong
Grote camping aan de rand van het centrum van Balatonfüred met schaduwrijke plaatsen. Prachtig verwarmd zwembad en een mooi strand aan het meer. Tegen betaling kan men gebruik maken van de wakeboardkabelbaan. Ontspanning voor de hele familie. Op het Balatonmeer zijn motorboten verboden.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
19 ha
Toerplaatsen
628 (60–120 m²)
Vaste jaarplaatsen
20
Huuraccommodaties
226
Richtprijs 1
€ 33,12
Richtprijs 2
€ 45,86
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (8)
Normaal
Score uit 8 beoordelingen.
Sanitair
5,9
Personeel
6,6
Prijs-kwaliteitverhouding
6,1
Kindvriendelijkheid
5,8
Entertainment
5,7
Sportfaciliteiten
6,4
Zwembad
6,3
Eten en drinken
5,8
Omgeving
7,3
Op het moment dat wij kwamen, was het erg rustig op de camping, deze is gwscheiden in 2 gedeeltes, 1 voor met hond en 1 zonder. ik kan zeggen dat het gedeelte waar wij stnden ( met hond) mooie vlakke plekken had. met schaduw en een super mooi sanitair. Deze was volgens mij aardig nieuw. grote regendouche, met thermostaatkraan. De camping biedt veel vertier en ligt erg mooi aan het Balatonmeer. vanuit de camping ligt op 50 meter een pompstation en een winkelcentrum. goede sercurity.
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Sportfaciliteiten
9,0
Zwembad
9,0
Camping bezocht 4 weken voor jaarsluiting. Mochten alleen op het \"oude\" gedeelte In jullie gids staat dat deze camping \"camping van het jaar\" vermeld. Wie deze benaming heeft toegekend is voor mij een raadsel. In de zes jaar geleden dat wij deze camping bezochten is er weinig veranderd. Of het moet het hek met toegangspoorten zijn en de nieuwe hotels er voor. Sanitair gebouw nog net zo treurig, wel keurig schoongehouden, afwasbakken nog steeds geen druiprek, douche sommige sproeikoppen afwezig, geen of weinig onderhoud. Aan strandzijde de afspoeldouche al afgesloten. Zwembad gesloten. Weinig waterpunten, gedeelte geen straatverlichting. Waar de prijsverhoging vandaan komt is mij onbekend. Voor ons is dit de laatste maal.
Sanitair
5,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Entertainment
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
4,5
Eten en drinken
5,5
Omgeving
8,0
De camping is erg smerig, het afval puilt uit en stinkt. Sanitair is erg oud en vies. Poep zit aan de muur en op de vloer. Koud water bij de afwas en de douches. Veel lawaai van jongeren.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
5,5
Entertainment
4,5
Sportfaciliteiten
5,5
Zwembad
5,5
Eten en drinken
5,5
Omgeving
7,0
Wij gaan een aantal jaren naar deze camping. Ze hebben een grote vooruitgang geboekt qua sanitaire voorzieningen. Heel leuke camping voor kinderen waar altijd iets te doen is. Wij zijn fan!
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Entertainment
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
9,0