
Alle foto’s (5)
Camping Karda Beach and Bungalows
Fantastisch
Bekijk 4 beoordelingen
Op 100m van het strand
Groot zwembad met peuterbad
Auto/scooter te huur bij receptie
Kamperen tussen de olijfbomen
Camping Karda Beach and Bungalows ligt op het groene Griekse eiland Corfu, op slechts een kwartiertje rijden van de hoofdstad Kerkyra. Je kampeert hier op een minuutje lopen van het mooie kiezelstrand van Dassia. Kies in plaats van een zwempartij in de Ionische Zee voor een duik in het fraaie campingzwembad. Dit heeft een ondiep gedeelte, speciaal voor de kleintjes, en rondom enkele palmbomen. Het vlakke terrein is een voormalige olijfboomgaard. Dit betekent dat je verblijft in een natuurlijke en sfeervolle ambiance. Bij de receptie kun je een scooter of auto huren voor een avontuurlijke tocht over het eiland. Bezoek de talloze plaatsen in de omgeving met een rijke historie en de stille getuigen daarvan, zoals oude kloosters. Maar Corfu is ook een heerlijk vakantieoord als je vooral houdt van uitgaan en eten (en een ouzo) op een gezellig terras.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
H.A.A.M. Moonen
Mooie camping aan zee op 12 km van Corfu-stad en centraal gelegen om Corfu te verkennen. Er zijn ruime, afgebakende en schaduwrijke plaatsen op een vlak terrein met verzorgde beplanting. Het sanitair is uitgebreid en verzorgd. De camping biedt huurbungalows en een mooi zwembad naast de bar en het restaurant.
Beoordelingen (4)
Fantastisch
Score uit 4 beoordelingen.
Sanitair
8,8
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
wat een heerlijke camping! bij aankomst vriendelijk ontvangen. we hebben hier een weekje gestaan en dit is super goed bevallen. dicht bij het strand, steegje door en je bent er. eten op de camping is heerlijk, 2 vrolijke dames die het serveren. En helemaal niet duur. camping heeft veel mooie ruime plekken, veel schaduw maar ook zon plekken als je dat wilt. sanitair is prima en veel. heerlijke douche waarbij er een spiegel in je douche hok is. wc ruim met was tafel en spiegel. Een aanrader!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
9,0