
Alle foto’s (20)
Bekijk video
Camping Le Val d'Ambin
Fantastisch
Bekijk 2 beoordelingen
In het hooggebergte van de Savoie
Heel veel bergsporten mogelijk
Wandelroutes over passen
2 tennisbanen
Camping Le Val d’Ambin ligt in de Savoie, op een rustige alpenweide met uitzicht op de omringende bergtoppen. Het nabijgelegen plaatsje Bramans op ruim 1.200 meter hoogte bestaat uit twee gehuchten: Bramans (op de antieke Romeinse weg waar Hannibal en zijn 37 olifanten de Alpen overtrokken) en Le Verney. In vijftig jaar tijd is de camping veranderd van een klein terrein met enkele plaatsen en een koude douche in een volwaardige camping met alle nodige voorzieningen. Er zijn ruime kampeerplaatsen voor tenten, caravans en campers en er zijn tenten en chalets te huur. Het spreekt voor zich dat op Le Val d’Ambin alles in het teken staat van bergsporten en -wandelen.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. A.A.M. Gielen
Camping gelegen in een glooiend terrein. Op elke plaats panoramisch zicht op de bergen. Gelegen langs 'La Route des Grandes Alpes', aan de ingang van het Parc de La Vanoise.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
4 ha
Hoogte
1240 m
Toerplaatsen
123 (100–115 m²)
Vaste jaarplaatsen
2
Huuraccommodaties
30
Richtprijs 1
€ 21,52
Richtprijs 2
€ 29,92
Richtprijs winter 1
€ 26,37
Richtprijs winter 2
€ 35,37
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (2)
Fantastisch
Score uit 2 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
8,5
Kindvriendelijkheid
7,5
Sportfaciliteiten
8,0
Omgeving
9,0
Een rustige camping op een prachtige locatie tussen de bergen. Wij hebben deze camping als doortrekcamping gebruikt en hebben daarom gevraagd om een plek waarbij de auto voor de caravan kon blijven staan. Dit was allemaal okee. Stroompaal op verre afstand van de plekken, dus neem een lang- of verlengsnoer mee. Sanitair is erg eenvoudig en gedateerd. Wc's zonder wc brillen, veel hurk-wc's, kleine douches. Het werkt, maar daar is alles mee gezegd. Prachtige camping om de bergen in te gaan.
Sanitair
5,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
8,0