
Alle foto’s (5)
Camping Yelloh! Village Les Bois du Châtelas
Fantastisch
Bekijk 432 beoordelingen
Groot zwembad met waterspeeltuin
Uitgebreid activiteitenprogramma
Camping middenin de natuur
Overdekte fitnessruimte
In het groene, bergachtige Franse departement de Drôme ligt camping Les Bois du Châtelas - Ciela Village. Een middelgrote familiecamping met genoeg activiteiten voor het hele gezin. Spelen in de waterspeeltuin, plonsen in het binnen- of buitenzwembad, sporten in de fitnessruimte of meezingen met een georganiseerde karaokeavond. Op deze camping hoef je je niet te vervelen.
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. D. De Ville
Een zeer goed verzorgde terrassencamping, die vanaf elke plaats een prachtig panoramisch uitzicht biedt op de bergen in de nabije omgeving. De zeer mooie zwembaden (verwarmd) en het terras met het panoramische restaurant maken het zeker 's avonds zeer gezellig, zodat je er kunt genieten van de zonsondergang. Er is ook een verwarmd binnenzwembad. Er zijn fietsen te huur. Er is een fitnesshal en een multisportterrein. In het wellnesscentrum is een beautycenter, sauna, hamam en jacuzzi. Het hele seizoen is er animatie.
Beoordelingen (432)
Fantastisch
Score uit 432 beoordelingen.
Personeel
8,6
Prijs-kwaliteitverhouding
7,6
Entertainment
7,3
Omgeving
9,0
Mooie plek, prima eigen toilet
Erg veel hoogte verschil.
Personeel
10,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Bron: CTOUTVERT
Locatie, grootte van de campeerplaats, fijn zwembad met mogelijkheden voor alle leeftijden en leuke speeltuin met springkussen.
Wc en douche waren verouderd en vaak vies. Vaak geen warm water ook niet om af te wassen of kleding te wassen. Prijs kwaliteit was matig, te duur wat ons betreft voor een kampeerplek waar het sanitair niet op orde was.
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,0
Entertainment
7,0
Omgeving
8,0
Bron: CTOUTVERT
Zwembad was top. Animatie ‘s avonds vonden onze kinderen heel leuk. Op het terras kon je nog heerlijk zitten na een middag zwemmen.
Koude douches, we hebben tijdens onze 2 weken maar 1x warm gedouched.
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Entertainment
9,0
Omgeving
9,0
Bron: CTOUTVERT
Op zich was de vakantie geslaagd.
Stacaravans kunnen beter zijn.
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
6,0
Entertainment
7,0
Omgeving
6,0
Bron: CTOUTVERT
Super mooie camping op een mooie plek. Erg mooi zwemparadijs. Vriendelijk personeel die ook uitstekend Engels spreken.
Horeca is veel meer uit te halen. Bij een beetje drukte is er paniek.
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Entertainment
7,0
Omgeving
8,0
Bron: CTOUTVERT