
Alle foto’s (5)
Camping du Sevron
Gemiddeld
Bekijk 10 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr A. Van den Vonder
Ideale doorreiscamping met zwembad bij de N83. Gelegen in het groen aan de rand van het centrum met winkels, restaurants en bars, in een typische 'Pays de Bresse'-omgeving. De camping heeft door hagen afgescheiden zon- en schaduwplaatsen. Gratis wifi op de gehele camping.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
1.5 ha
Hoogte
250 m
Toerplaatsen
50 (60–100 m²)
Camperplaatsen
35
Huuraccommodaties
20
Richtprijs 1
€ 26,44
Richtprijs 2
€ 32,44
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (10)
Gemiddeld
Score uit 10 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
7,7
Prijs-kwaliteitverhouding
7,3
Kindvriendelijkheid
6,3
Sportfaciliteiten
6,0
Zwembad
7,0
Omgeving
7,3
Leuke camping die zeer enthousiast wordt gerund door broer en zus, die ook Nederlands spreken vanwege hun hollandse moeder. Op het knusse terrein met mooie kampeerplekken en verhuur van mobilhomes,scharrelen twee hartsvrienden rond, een bergeend en een reuzekip. Er is een fijn zwembadje , heerlijk om even in te duiken met de hitte. Het sanitair was weinig, maar hebben nooit hoeven wachten en het was brandschoon. Brood kan gehaald worden bij het bakkertje in het dorp waar ook een pizzeria zit ( ca. 650 meter). Voor de boodschappen rij je 2 km zuidelijk naar de Intermarche waar je ook voordelig kunt tanken. Kortom het plaatje is wat ons betreft heel compleet , een aanrader om deze leuke kleinschalige camping te bezoeken.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,0
Omgeving
8,0
Fraai bij watertje gelegen, maar naast drukke weg, ook ‘s-nachts veel lawaai van vrachtwagens. Te weinig sanitair, toiletten, douche en afwas in 1 kleine ruimte.
Sanitair
4,5
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
5,5
Sportfaciliteiten
4,5
Overnachtingcamping in oktober en februari,voor ons perfect,sanitair nieuw en voldoende,acsi,prijs / kwaliteit in orde.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
5,5
Sportfaciliteiten
5,5
Zwembad
5,5
Omgeving
5,5
Keurig sanitair, zeer vriendelijke ontvangst. Je kunt erop rijden, plekje zoeken, installeren en om 18.00 uur de administratie afwikkelen. De wifi doet het prima (wij kunnen Netflixen!)
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Zwembad
8,0
Wij komen hier al een aantal jaar op doorreis naar het zuiden. Camping du Sevron is een oude camping die nieuw leven is ingeblazen door de jonge eigenaren. Telkens als we er komen is er iets vernieuwd/verbeterd. Van heel basic is het inmiddels een leuke(re) camping met voldoende en schone voorzieningen. Respect voor het werk dat de eigenaren jaar in jaar uit verzetten om een mooi vakantiepark te realiseren. De prijzen zijn zeer redelijk.
Sanitair
7,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Zwembad
7,0
Omgeving
8,0