Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Du Moulin

8

Fantastisch

Bekijk 2 beoordelingen

Camping Du Moulin is een camping in Wihr-au-Val, Haut-Rhin, gelegen aan een rivier/beek. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van appartementen.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. G.P. van Eck

Inspecteur

Dhr. G.P. van Eck

Goed bereikbare camping aan een stroompje tussen het mooie Colmar en het toeristische stadje Munster. Royale plaatsen op een vlak weiland.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 26 april t/m 31 augustus

Nu gesloten


Gebied

1 ha

Toerplaatsen

33 (80–100 m²)

Huuraccommodaties

1

Richtprijs 1

€ 18,00

Richtprijs 2

€ 22,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (2)

8

Fantastisch

Score uit 2 beoordelingen.

Sanitair

6,8

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

7,3

Omgeving

9,0

7
Tess Huizinga
Paren
Verblijfsperiode: July 2023

Het betreft een kleine camping op een mooie plek. Met een lieve familie die dit beheren en een jong meisje van rond de 10 jaar het belangrijkste aanspreekpunt bleek. Toch werden we verrast omdat de camping werd volgepropt, ook met campers. Op zich nog te overzien. Echter er zijn 2 toiletten voor zowel mannen als vrouwen en 1 urinoir. Als derde was er een ouderwets hurk-toilet echter daar leegden de campers hun reistoiletbakken in, met een ondragelijke stank als gevolg. 2 warme douches en 1 koude. Alles was heel goed en lief maar uit verhouding. Dat bleek toen 1 van de toiletten buiten werking was geraakt door een onbeleefde gast. Als je een vriesblokje voor de koeltas bij de balie inleverde betaalde je per blokje per dag, ongeacht de grootte, daar werden we door verrast. Nogmaals: Dit kan een prachtige camping zijn maar dan moeten de voorzieningen beter in verhouding worden gebracht met het aantal bezoekers.

Sanitair

4,5

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

5,5

Omgeving

9,0

9
Pierre Mertens
Senioren
Verblijfsperiode: June 2022

Schitterende camping en rustig gelegen. Eigenaar erg vriendelijk en behulpzaam.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk