
Alle foto’s (4)
Campingplatz Leutesdorf
Fantastisch
Bekijk 7 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr I. Torn
Kleinschalige camping met restaurant en biergarten. Gelegen aan de Rijn en aan de andere kant de wijnbergen.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
2.2 ha
Hoogte
67 m
Toerplaatsen
87 (80–130 m²)
Vaste jaarplaatsen
20
Huuraccommodaties
2
Richtprijs 1
€ 41,25
Richtprijs 2
€ 52,25
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (7)
Fantastisch
Score uit 7 beoordelingen.
Sanitair
8,7
Personeel
8,2
Prijs-kwaliteitverhouding
8,1
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
5,5
Eten en drinken
8,2
Omgeving
7,3
We hadden vooraf een mail gestuurd, maar helaas NOOIT een reactie terug ontvangen. Daarom hebben we gebeld. Aan de telefoon kregen we een medewerkster die zeer onvriendelijk was. Toen ik informeerde naar eventuele extra kosten, antwoordde ze kortaf: “Entweder du kommst oder du kommst nicht”. De manier waarop dit werd gezegd, was voor ons absoluut niet gastvrij. Bij aankomst werden we gelukkig hartelijk ontvangen door een andere medewerker bij de receptie. De camping is klein, met een apart gedeelte voor vaste gasten. De ligging is echter niet idyllisch want de camping ligt tussen twee spoorlijnen en de snelweg ligt iets hogerop. Dit alles geeft geluidsoverlast. Vanuit de camping is de Rijn nauwelijks zichtbaar en er is geen directe toegang, al is het uitzicht op de heuvels met wijngaarden wel mooi. Het bijbehorende restaurant Oase is geopend van donderdag tot en met zondag en biedt prima huisgemaakte gerechten. Er gelden extra kosten voor stroom, afval en toeristenbelasting, ook in het laagseizoen bij gebruik van ACSI-korting. Wifi is gratis, maar niet ‘sterk’. Het sanitair is netjes, maar de afwasvoorziening is eenvoudig met slechts 2 afwasbakken in de buitenlucht. Dit is nogal basic en onhandig.
Sanitair
7,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Eten en drinken
7,0
Omgeving
7,0
Week gestaan, vrije plaats keuze in ons geval. Je kan zien waar de eigenaren gebleven zijn met opknappen. (positief) Plekken zijn gevarieerd qua omvang. Ondergrond op de plekken moet nog wel wat aandacht krijgen. Je kan zien waar de vorige vaste plaatsen waren en het gras is hier dan ook verdwenen. Dit kost gewoon tijd en is voor nu makkelijk mee om te gaan. Sanitair zeer positief, 2 afwas bakken is wat aan de magere kant. Ideaal voor doorreis, maar ook voor een weekje Andernach en Koblenz in combinatie met een bezoek aan een wijnboer ofzoiets.
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
5,5
Eten en drinken
7,0
Omgeving
7,0
mooie rustige camping, alles brandschoon, grote plekken en goede sfeer. prachtige wandel en fietsroutes. sympathieke eigenaren.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
een zeer fijne camping ontvangst zeer vriendelijk heel veel mogelijkheden voor fietsroutes ruime plaatsen en een goede keuken echt een aanrader
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Eten en drinken
9,0
Prima douche-was-toilet voorzieningen. Nieuw en schoon, geen gedoe met drukknoppen of doucecards. Nieuwe beheerders zijn ver gevorderd om de camping up to date te maken. Heerlijk rustig aan de Rijn. Ruime plaatsen, overal WIFI. moderne elektrische aansluitingen.
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Eten en drinken
8,0