Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Campingplatz Hameln an der Weser

27
8.4

Fantastisch

Bekijk 14 beoordelingen

Campingplatz Hameln an der Weser is een camping in Hameln, Nedersaksen, gelegen aan een rivier/beek. De camping heeft plaatsen met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten. De camping beschikt over een speeltuin.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

A.T. Eickelmann

Inspecteur

A.T. Eickelmann

De camping ligt direct aan de Weser, 10 min. lopen van het centrum. Vlakbij is een bosgebied met wandelmogelijkheden. Kunstzinnig ingericht sanitairblok met als thema de Rattenvanger van Hamelen.

Algemene informatie




Beoordelingen (14)

8.4

Fantastisch

Score uit 14 beoordelingen.

Sanitair

8,9

Personeel

8,7

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

7,9

Sportfaciliteiten

8,4

Eten en drinken

8,3

Omgeving

8,7

8.2
Jaap De Boer
Paren
Verblijfsperiode: July 2023

camping ligt dicht bij een mooie stad wij hebben ons prima vermaakt. sanitair was prima in orde en je hoor de weg aan de overkant maar was voor ons niet storend op camping hebben we geen gebruik gemaakt van restaurant deze is maandag en dinsdag gesloten maar stad is op loop afstand bereikbaar daar zijn genoeg restaurants fietsen gaat makkelijk op weserradpad supermarkten genoeg op fietsafstand wij hebben ons prima vermaakt

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Eten en drinken

5.7
Ag Rietveld
Paren
Verblijfsperiode: September 2022

Acsi onwaardig! De zogenaamde acsikortingsplaatsen zijn te krap voor voortent/luifel en auto. Het zijn er maar een stuk of 10..Dus mijdt deze camping!

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Eten en drinken

7.3
Carine Broucke
Senioren
Verblijfsperiode: June 2021

Gereserveerd, maar we kregen geen bevestiging. Dan maar even gebeld, de reservatie bleek in orde te zijn. Aangekomen, er was idd plaats, maar niet zoals gevraagd aan de oever. Niet onvriendelijk, maar ook niet vriendelijk. ACSI ???? sorry... alle acsi plaatsen zijn bezet, dit terwijl we op voorhand gereserveerd hadden, en dit terwijl de camping maar voor 1/3e volstond. Tja.... veel kun je hier niet aan doen zeker? Wie maakt nu misbruik van wie?? De campinguitbater door in het ACSI boek te gaan staan zonder tegenprestatie, of ACSI die op deze manier zijn gids handig aanprijst (boek enkele keren en je hebt je aankoopprijs terug)...??? Wel fijn gelegen, aan de oever, Broodjesservice \'s morgens, en sanitair om U tegen te zeggen. Bombastisch mooi, proper, ruim. Bistro was nog niet open, dus kan ik daar geen beoordeling aan geven. Op wandelafstand van het oude stadje Hameln, en aan de Weser Radweg

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat