Camping Blommenslyst **
Algemene gegevens
Camping Blommenslyst is een camping in Blommenslyst, Zuid-Denemarken. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten.
Camping Blommenslyst is een camping in Blommenslyst, Zuid-Denemarken. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten.
"Gezellige familiecamping rond een meertje met waterbloemen. Eenvoudige sanitaire voorzieningen. Dichtbij Odense, centrale ligging op Funen."
Reisgezelschap: Paren
Van de mooie idyllische camping zoals wij ze kenden is niets maar dan ook totaal niets van over. De camping staat meer dan de helft vol met slaapcontainers voor wegenbouw medewerkers, de toiletten stinken erbarmelijk en de stortplaats voor chemische toiletten in na de winter nog niet gepoetst. Vaste caravans zijn grotendeels verdwenen, er staan er nog wel maar die worden door mannen in oranje pakken bewoond. Alleen een paar bloempjes tussen het onkruid herinneren aan de vroegere eigenaren
Reisgezelschap: Alleengaand
Pas op, camping is overgenomen en is nu een verblijfsplaats voor arbeidsmigranten. Je kampeert tussen de containers. Ik hoop dat de arbeidsomstandigheden van de migranten goed zijn.
Idyllisch is de campung niet meer. Wel relatief goedkoop, het sanitair is goed en warm en er is een verwarmde, goed uitgeruste keuken waar je met dlecht weer prima zit.
De inrit/uitrit ligt aan een vierbaansweg, als je uit Odense komt, kan je beter even omrijden ipv drie banen oversteken linksaf.
Reisgezelschap: Senioren
Helaas is de website niet aangepast aan de huidige situatie. Er staan 10 witte cabins en meerdere groene containers die gebruikt worden door werkmensen/arbeidsmigranten. De idyllische sfeer is verdwenen.
Reisgezelschap: Paren
Kleine idyllische camping met wat plekjes rondom een klein meertje. Vriendelijke dame bij de receptie is ook NL spreekt. Beetje apart type maar dat kunnen wij wel waarderen. Vriendelijkheid ten top! Houdt rekening met de openingstijden, want daar houden ze zich echt aan. Alles duidelijk uitgelegd. Douchen betaald per 2min, stroom afgerekend op verbruik. Ligt dicht bij de snelweg en langs een vrij drukke weg, dus je hoort de auto’s wel, maar vonden wij niet hinderlijk. Heel schoon sanitair!! Verder geen extra’s. Odense dichtbij waar voldoende supermarkten en eet mogelijkheden zijn. Prima rustige camping voor de doorreis of bezoek aan Odense.
Reisgezelschap: Senioren
Mooie camping van vriendelijke en behulpzame eigenaars .
Prima plaatsen, , goed en schoon sanitair, mooie omgeving .
De straat waar de camping is druk en dus gehorig overdag maar wij vonden dit niet storend .
Zeker een camping om terug te komen
Reisgezelschap: Alleengaand
Mooie camping, vlak bij Odense met goede busverbinding, zeer vriendelijke gastvrouw
Reisgezelschap: Senioren
Wij komen steeds terug door haar gastvrijheid en de rust die je daar beleeft - wij komen er al meer als 20 jaar - een soort verslaving , het is ook ons paradijsje.
** Van vetgedrukte voorzieningen weten wij dat zij niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen zijn en dat er extra kosten voor gerekend worden. Houd er rekening mee dat ook sommige niet-vetgedrukte voorzieningen extra kosten kunnen hebben.
Op de E20 afslag 53. Aan weg 161 Middelfart-Odense, camping wordt aangegeven in Blommenslyst.
Wilt u Camping Blommenslyst boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens.
Hieronder vindt u het contactformulier.
Uw aanvraag wordt doorgestuurd naar Camping Blommenslyst. Alle verdere correspondentie zal rechtstreeks tussen u en de camping verlopen.
Na het invullen van het contactformulier ontvangt u een e-mail met een bevestigingslink. Om uw aanvraag definitief te maken verzoeken wij u op de link te klikken.