
Alle foto’s (7)
Hundige Strand Camping
Normaal
Bekijk 6 beoordelingen
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.M. Pronk
Camping in natuurgebied. Oudste camping (1926) van Denemarken. Strand en horeca en haven aan de overkant van de weg.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
5.7 ha
Toerplaatsen
250 (100–150 m²)
Vaste jaarplaatsen
100
Huuraccommodaties
14
Richtprijs 1
€ 42,86
Richtprijs 2
€ 50,90
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (6)
Normaal
Score uit 6 beoordelingen.
Sanitair
5,4
Personeel
7,3
Prijs-kwaliteitverhouding
5,1
Kindvriendelijkheid
6,5
Eten en drinken
5,2
Omgeving
7,3
Helaas hier terecht gekomen door een annulering vanwege noodweer elders in Denemarken. Op de website alles netjes en ook zo aan de telefoon. Eenmaal aangekomen sanitair verouderd (op zich niet erg voor ons) maar wel erg smerig. Voor douchen een paar uur aansluiten, want de 5 douches zijn voor de gehele camping. Beheer woont blijkbaar zelf op de camping en valt regelmatig gasten lastig. Jammer want de locatie van de camping is prima voor een bezoek aan Kopenhagen.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Omgeving
7,0
Rommelig en vreselijk duur, niet naar verhouding met het gebodene
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Eten en drinken
4,5
Omgeving
7,0
Wij ,mijn man en ik,hebben begin juni 2023 , hier 4 nachten gestaan.Moesten meteen betalen en schrokken van het bedrag.Wat bleek ,we moesten een hoog bedrag per nacht alleen al voor de elektrisiteit betalen.Het sanitair werd 1x in de drie dagen schoon gemaakt .Vergane glorie ,het enige plus puntje was dat we vanuit Greve met de metro naar Kopenhage konden.Dus totaal geen aanrader. helaas gaf de inspecteur van ACTI geen mening Er was geen Wifi
Sanitair
5,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Eten en drinken
4,5
Omgeving
8,0
Sanitair is oud. Mag beslist een update. Personeel is vriendelijk. Maar als je meldt dat je een ACSI kaart hebben doen ze hier niet aan. Terwijl ze wel het ACSI logo voeren en ook op de gekochte app van ACSI staan. Heb deze camping uit gezocht omdat ik 30 jaar geleden hier ook met mijn kinderen ben geweest. Wist dat het redelijk dicht bij Kopenhagen ligt. Na die 30 jaar is er niet veel veranderd. Van de 4 eet gelegenheden aan de overkant van de weg zijn er nog maar 2 over. Alleen take away. Gisteren en vandaag toevallig een ACSI inspecteur aanwezig. Als ik hem kan spreken leg ik het hem voor van het doen van een ACSI camping. Dit is een sombere camping. Maar prima om Kopenhagen te bezoeken en dan weer snel verder. Zee en strand zijn op loop afstand en mooi.
Sanitair
4,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Eten en drinken
4,5
Het enige positieve aan deze camping is dat het station erg dichtbij is waardoor je eenvoudig in Kopenhagen kunt komen. Tenzij je van wisselbaden houdt is de douche een ramp. Gelukkig was het toen wij er waren bloedheet maar je zal hier staan terwijl het koud is en om de haverklap een steenkoude straal hebben. Daarnaast is het sanitair oud, vies en heel slecht geventileerd. Voor het vullen van water (camper) mag je nog eens extra betalen terwijl het al een dure camping is voor hetgeen je krijgt. Ons zien ze hier niet weer in ieder geval.
Sanitair
4,5
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Eten en drinken
4,5