
Alle foto’s (1)
De Groene Linden
Normaal
Bekijk 1 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J. Verrezen
Camping ligt midden in het groen. Goed om te fietsen en even tot rust te komen. Goed vertrekpunt om Antwerpen te bezoeken.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
15 ha
Toerplaatsen
22 (40–90 m²)
Vaste jaarplaatsen
135
Camperplaatsen
12
Richtprijs 1
€ 22,00
Richtprijs 2
€ 28,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (1)
Normaal
Score uit 1 beoordelingen.
Sanitair
4,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Wij hebben 3 nachten met de caravan hier gekampeerd. Door Corona was er uiteraard niets open op de camping (wat normaal is) behalve het sanitair. Helaas was het sanitair (toiletten blok) heel vuil en duidelijk al enige tijd niet gepoetst. Ook tijdens ons verblijf is er niet 1x gepoetst. De douches zagen er proper uit, maar hier hebben we geen gebruik van gemaakt (hier had je een kaart voor nodig en deze is ons zelfs niet aangeboden bij aankomst). Ook het grasveld waarop we stonden zag er niet verzorgd uit. Wij zijn niet van plan om hier snel terug te gaan.
Sanitair
4,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0