Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping La Venta de Contreras

19
7

Gemiddeld

Bekijk 1 beoordelingen

Camping La Venta de Contreras is een camping in Contreras, Cuenca, gelegen in het bos en aan een rivier/beek. Deze terrassencamping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van caravans en bungalows/chalets. De camping beschikt over een sportterrein.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

M.M.R. Couturier

Inspecteur

M.M.R. Couturier

Ecocamping op een locatie waar sinds de 17e eeuw reizigers halt hielden! Op 300m van het natuurreservaat Las Hoces del Rio Cabriel in een bebost gebied. De camping respecteert de natuur en kampeerplekken zijn waar de beplantingen het toelaten.

Algemene informatie




Beoordelingen (1)

7

Gemiddeld

Score uit 1 beoordelingen.

Sanitair

5,5

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Eten en drinken

5,5

Omgeving

9,0

7
S Schaafsma
Paren
Verblijfsperiode: March 2025

Leuke camping. Geen warm water in wasbakken en douche. De wind zou de vlam van de verwarming uitgeblazen hebben. (windkracht 2) De wasmachine was losgekoppeld ivm wateroverlast, konden de was afgeven en eigenaar heeft deze gewassen. Broodservice aanwezig

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Eten en drinken

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving